Попередні результати олімпіади з ІКТ 2012 (15.12.2012) - Форум
Попередні результати олімпіади з ІКТ 2012 (15.12.2012) - Форум
Меню сайту

Наше опитування
Яким браузером Ви корстуєтесь:
Всього відповідей: 872

Статистика

Форма входу

Пошук

Друзі сайту

Вітаю Вас, Гість · RSS 06.12.2016, 16:06

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 11
Форум » Test category » Test forum » Попередні результати олімпіади з ІКТ 2012 (15.12.2012) (Попередні результати олімпіади з ІКТ 2012 (15.12.2012))
Попередні результати олімпіади з ІКТ 2012 (15.12.2012)
AlexSHOPДата: Субота, 15.12.2012, 20:12 | Повідомлення # 1
Рядовий
Група: Администраторы
Повідомлень: 14
Репутація: 0
Статус: Offline
Попередні результати олімпіади з ІКТ 2012 (15.12.2012)

№ Прізвище, ім'я, по-батькові учня Навчальний заклад Код Клас Word Excel Powerpoint Access Сума
1 Веселов Артем Євгенійович колегіум Берегиня 61 11 8 24 24,5 21 77,5
2 Погасій Ігор Олександрович Гімназія №9 46 10 4,5 18 28 22 72,5
3 Медуха Олеся Вікторівна Гімназія №9 50 10 9,8 15 22 22 68,8
4 Бабін Михайло Федорович Гімназія №31 5 11 10 15 20,5 22 67,5
5 Сидорчук Михайло Григорович Гімназія №9 39 10 2 18 25 21 66
6 Биков Євген Олександрович ФІМЛІ 22 11 6 18 22,5 14 60,5
7 Дунаєва Людмила Сергіївна СШ №33 16 11 9,5 13 14,5 23 60
8 Стусь Діана Станіславівна колегіум Берегиня 59 10 9,5 7 25,5 15 57
9 Полосухін Володимир Андрійович ФІМЛІ 3 10 10 18 26,5 2 56,5
10 Драганчук Руслан Сергійович ЗОШ №15 42 11 8 10 25,5 11 54,5
11 Кравченко Сергій Сергійович ФІМЛІ 10 11 8 15 22,5 8 53,5
12 Хабурський Віктор Олегович ГПЛ 47 11 8,9 23 11,25 9 52,15
13 Шабуров Ілля Ігоревич Гімназія №31 20 10 6 8 11 22 47
14 Колісніченко Дмитро Олександрович Гімназія №31 7 10 8,5 0 24 12 44,5
15 Попович Валерій Сергійович ЗОШ №32 60 10 9 0 24,5 11 44,5
16 Сичьов Денис Олегович СШ №33 32 11 5,5 0 21,5 16 43
17 Гончарук Владислав Іванович ГПЛ 51 10 6,5 11 11,5 14 43
18 Сухенко Марина Миколаївна СШ №18 13 10 10 0 24,5 8 42,5
19 Даценко Олександр Олександрович Гімназія №31 35 9 6,5 0 26,5 9 42
20 Куценко Олександр Анатолійович СШ №28 45 10 8,5 2 18,5 12 41
21 Демешко Валерій Юрійович Гімназія №31 23 11 8 0 9,5 21 38,5
22 Геращенко Катерина Павлівна ЗОШ №32 55 11 9,5 0 28 1 38,5
23 Шмирова Ліна Олександрівна СШ №33 29 11 5 7 9,75 16 37,75
24 Притула Аліна Сергіївна ЗОШ №30 54 11 9 0 20 8 37
25 Ткаченко Ольга В'ячеславівна ЗОШ №19 58 11 8,5 0 16,5 11 36
26 Оліфер Леонід Анатолійович СШ №17 38 11 8 9 5,75 11 33,75
27 Андрущенко Денис Валерійович ПМГ 53 11 10 0 23,5 0 33,5
28 Кошман Денис Павлович Гімназія №31 9 9 9,5 0 15,5 8 33
29 Самура Владислав Володимирович СШ №13 49 10 8,5 1 20,25 1 30,75
30 Безрека Марія Анатоліївна СШ №18 15 11 7,5 2 19 0 28,5
31 Аксьонова Марія Федорівна НВК №34 34 11 7 0 21 0 28
32 Дроботюк Антон Костянтинович ЗОШ №26 52 11 2 0 23 3 28
33 Боєва Анна Дмитрівна ЗОШ №30 57 11 3 2 18 5 28
34 Одінцов Віталій Костянтинович ЗОШ №26 44 10 7,5 0 19 0 26,5
35 Сухицька Маргарита Володимирівна СШ №17 27 10 8 2 12 4 26
36 Ванько Наталія Андріївна СШ №13 43 8 6 0 19,5 0 25,5
37 Чоповський Ілля Олександрович ЧПЛ 21 11 6,5 3 1 14 24,5
38 Тазетдінов Олексій Валерійович ФІМЛІ 14 10 6 7 10 0 23
39 Шипоша Артем Валерійович ГПЛ 40 10 10,5 0 5,5 7 23
40 Денисенко Олександр Юрійович ЗОШ №25 6 11 9,5 0 5,5 7 22
41 Ужва Єгор Ігорович ГПЛ 37 9 4 0 4,75 13 21,75
42 Дубчак Ярослав Андрійович Гімназія №31 24 9 6 0 3,5 10 19,5
43 Вовчок Іван Олександрович СШ №3 2 10 10 0 7 0 17
44 Токаренко Андрій Андрійович ЗОШ №5 48 10 8 0 7 2 17
45 Кіркіча Тимофій Вячеславович НВК №34 25 10 6 0 10 0 16
46 Господарисько Владислав Сергійович ЧПАЛ 31 11 8 0 7 0 15
47 Антоненко Сергій Вікторович НВК №34 4 9 0,5 0 10,5 3 14
48 Крижанівська Ірина Сергіївна ЗОШ №7 36 10 0 0 6 6 12
49 Ковальчук Владислав Миронович ЗОШ №6 41 9 3 0 6,5 0 9,5
50 Кухаренко Богдан В'ячеславович ЗОШ №8 11 8 7 0 0 1 8
51 Лисенко Ігор Олександрович ЧПЛ 17 11 0 0 0 7 7
52 Крикунова Олександра Андріївна СШ №18 26 11 0 2 5 0 7
53 Єрмолаєва Софія Андріївна СШ №3 33 11 0 0 7 0 7
54 Снесар Валерій Ігорович ЧПБЛ 30 11 2,5 0 0,5 2 5
55 Соломаха Вікторія Олександрівна ЗОШ №25 1 10 1,5 0 1 1 3,5
56 Копитько Андрій Олександрович ЧПАЛ 8 11 3 0 0 0 3
57 Смаглій Юрій Вікторович ЗОШ №8 19 11 0 0 3 0 3
58 Перевертов Олександр Сергійович ЗОШ №25 18 9 0 0 2 0 2
59 Пащенко Євген Володимирович НВК №34 12 10 1 0 0 0 1
60 Медяник В'ячеслав Володимирович ЗОШ №10 56 10 0 0 0 1 1
61 Харченко Владислав Олегович ЗОШ №8 28 10 0 0 0 0 0
Прикріплення: 6034212.xlsx(18Kb)
 
AlexSHOPДата: Вівторок, 18.12.2012, 20:08 | Повідомлення # 2
Рядовий
Група: Администраторы
Повідомлень: 14
Репутація: 0
Статус: Offline
Переможці ІІ (міського) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій розміщені в розділі "Конкурси, олімпіади".

Остаточний протокол
Протокол результатів ІІ (міського) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій 2012-2013 навчальний рік
15.12.2012
№ Прізвище, ім'я, по-батькові учня Навчальний заклад Код Клас Word Excel Powerpoint Access Сума Місце
1 Веселов Артем Євгенійович колегіум Берегиня 61 11 8 24 24,5 21 77,5 І
2 Погасій Ігор Олександрович Гімназія №9 46 10 4,5 18 28 22 72,5 І
3 Медуха Олеся Вікторівна Гімназія №9 50 10 9,8 15 22 22 68,8 І
4 Бабін Михайло Федорович Гімназія №31 5 11 10 15 20,5 22 67,5 ІІ
5 Сидорчук Михайло Григорович Гімназія №9 39 10 2 18 25 21 66 ІІ
8 Стусь Діана Станіславівна колегіум Берегиня 59 10 9,5 7 25,5 15 61 ІІ
6 Биков Євген Олександрович ФІМЛІ 22 11 6 18 22,5 14 60,5 ІІ
7 Дунаєва Людмила Сергіївна СШ №33 16 11 9,5 13 14,5 23 60 ІІ
9 Полосухін Володимир Андрійович ФІМЛІ 3 10 10 18 26,5 2 56,5 ІІ
10 Драганчук Руслан Сергійович ЗОШ №15 42 11 8 10 25,5 11 54,5 ІІІ
11 Кравченко Сергій Сергійович ФІМЛІ 10 11 8 15 22,5 8 53,5 ІІІ
12 Хабурський Віктор Олегович ГПЛ 47 11 8,9 23 11,25 9 52,15 ІІІ
13 Шабуров Ілля Ігоревич Гімназія №31 20 10 6 8 11 22 47 ІІІ
14 Колісніченко Дмитро Олександрович Гімназія №31 7 10 8,5 0 24 12 44,5 ІІІ
15 Попович Валерій Сергійович ЗОШ №32 60 10 9 0 24,5 11 44,5 ІІІ
16 Сичьов Денис Олегович СШ №33 32 11 5,5 0 21,5 16 43 ІІІ
17 Гончарук Владислав Іванович ГПЛ 51 10 6,5 11 11,5 14 43 ІІІ
18 Сухенко Марина Миколаївна СШ №18 13 10 10 0 24,5 8 42,5 ІІІ
19 Даценко Олександр Олександрович Гімназія №31 35 9 6,5 0 26,5 9 42 ІІІ
20 Куценко Олександр Анатолійович СШ №28 45 10 8,5 2 18,5 12 41 ІІІ
21 Демешко Валерій Юрійович Гімназія №31 23 11 8 0 9,5 21 38,5
22 Геращенко Катерина Павлівна ЗОШ №32 55 11 9,5 0 28 1 38,5
23 Шмирова Ліна Олександрівна СШ №33 29 11 5 7 9,75 16 37,75
24 Притула Аліна Сергіївна ЗОШ №30 54 11 9 0 20 8 37
25 Ткаченко Ольга В'ячеславівна ЗОШ №19 58 11 8,5 0 16,5 11 36
26 Оліфер Леонід Анатолійович СШ №17 38 11 8 9 5,75 11 33,75
27 Андрущенко Денис Валерійович ПМГ 53 11 10 0 23,5 0 33,5
28 Кошман Денис Павлович Гімназія №31 9 9 9,5 0 15,5 8 33
29 Самура Владислав Володимирович СШ №13 49 10 8,5 1 20,25 1 30,75
30 Безрека Марія Анатоліївна СШ №18 15 11 7,5 2 19 0 28,5
31 Аксьонова Марія Федорівна НВК №34 34 11 7 0 21 0 28
32 Дроботюк Антон Костянтинович ЗОШ №26 52 11 2 0 23 3 28
33 Боєва Анна Дмитрівна ЗОШ №30 57 11 3 2 18 5 28
34 Одінцов Віталій Костянтинович ЗОШ №26 44 10 7,5 0 19 0 26,5
35 Сухицька Маргарита Володимирівна СШ №17 27 10 8 2 12 4 26
36 Ванько Наталія Андріївна СШ №13 43 8 6 0 19,5 0 25,5
37 Чоповський Ілля Олександрович ЧПЛ 21 11 6,5 3 1 14 24,5
38 Тазетдінов Олексій Валерійович ФІМЛІ 14 10 6 7 10 0 23
39 Шипоша Артем Валерійович ГПЛ 40 10 10,5 0 5,5 7 23
40 Денисенко Олександр Юрійович ЗОШ №25 6 11 9,5 0 5,5 7 22
41 Ужва Єгор Ігорович ГПЛ 37 9 4 0 4,75 13 21,75
42 Дубчак Ярослав Андрійович Гімназія №31 24 9 6 0 3,5 10 19,5
43 Вовчок Іван Олександрович СШ №3 2 10 10 0 7 0 17
44 Токаренко Андрій Андрійович ЗОШ №5 48 10 8 0 7 2 17
45 Кіркіча Тимофій Вячеславович НВК №34 25 10 6 0 10 0 16
46 Господарисько Владислав Сергійович ЧПАЛ 31 11 8 0 7 0 15
47 Антоненко Сергій Вікторович НВК №34 4 9 0,5 0 10,5 3 14
48 Крижанівська Ірина Сергіївна ЗОШ №7 36 10 0 0 6 6 12
49 Ковальчук Владислав Миронович ЗОШ №6 41 9 3 0 6,5 0 9,5
50 Кухаренко Богдан В'ячеславович ЗОШ №8 11 8 7 0 0 1 8
51 Лисенко Ігор Олександрович ЧПЛ 17 11 0 0 0 7 7
52 Крикунова Олександра Андріївна СШ №18 26 11 0 2 5 0 7
53 Єрмолаєва Софія Андріївна СШ №3 33 11 0 0 7 0 7
54 Снесар Валерій Ігорович ЧПБЛ 30 11 2,5 0 0,5 2 5
55 Соломаха Вікторія Олександрівна ЗОШ №25 1 10 1,5 0 1 1 3,5
56 Копитько Андрій Олександрович ЧПАЛ 8 11 3 0 0 0 3
57 Смаглій Юрій Вікторович ЗОШ №8 19 11 0 0 3 0 3
58 Перевертов Олександр Сергійович ЗОШ №25 18 9 0 0 2 0 2
59 Пащенко Євген Володимирович НВК №34 12 10 1 0 0 0 1
60 Медяник В'ячеслав Володимирович ЗОШ №10 56 10 0 0 0 1 1
61 Харченко Владислав Олегович ЗОШ №8 28 10 0 0 0 0 0

Голова журі Карапетян Г. Р.
Члени журі Ткаченко С. Г.
Костенко О. А.
Пасічна Л. І.
Риба О. М.
Бобкова Н. О.
Іванченко С. В.
Кошель О. В.
Шевченко О. П.
Прикріплення: 0032822.xls(44Kb)
 
Форум » Test category » Test forum » Попередні результати олімпіади з ІКТ 2012 (15.12.2012) (Попередні результати олімпіади з ІКТ 2012 (15.12.2012))
Сторінка 1 з 11
Пошук:

Copyright MyCorp © 2016
Безкоштовний хостинг uCoz