Попередні результати міської олімпіади з інформатики 2010 - Форум
Попередні результати міської олімпіади з інформатики 2010 - Форум
Меню сайту

Наше опитування
Яким браузером Ви корстуєтесь:
Всього відповідей: 872

Статистика

Форма входу

Пошук

Друзі сайту

Вітаю Вас, Гість · RSS 06.12.2016, 16:05

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 11
Форум » Test category » Test forum » Попередні результати міської олімпіади з інформатики 2010 (Попередні результати міської олімпіади з інформатики 2010)
Попередні результати міської олімпіади з інформатики 2010
AlexSHOPДата: Неділя, 12.12.2010, 19:52 | Повідомлення # 1
Рядовий
Група: Администраторы
Повідомлень: 14
Репутація: 0
Статус: Offline
Попередні результати ІІ етапу Всеукраїнських предметних олімпіад (інформатика)
№п/п Прізвище, ім'я, по-батькові Прізвище, ім'я, по-батькові вчителя Навчальний заклад Клас Задача1 Задача2 Задача3 Задача4 Сума
1 Супрунов Владислав Луб'янський Д. В. Гімназія №9 9 45 30 0 35 110
2 Гордійчук Максим Бобкова Н. О. ФІМЛІ 10 50 10 0 35 95
3 Джус Олександр Бобкова Н. О. ФІМЛІ 10 40 10 0 35 85
4 Лавріненко Ярослав Бобкова Н. О. ФІМЛІ 11 50 20 0 0 70
5 Пляченко Богдан Тихоненко А. М. Бізнес-коледж 10 20 30 0 16 66
6 Хрипко Ярослав Шевченко О. П. СШ №17 10 20 0 8 28 56
7 Заболотній Дмитро Сізьон І. П. ФІМЛІ 9 0 30 5 10 45
8 Олексієнко Антон Луб'янський Д. В. Гімназія №9 11 0 0 0 35 35
9 Безпальчук Ольга Шевченко О. П. СШ №17 10 0 3 15 5 23
10 Білик Ірина Матюхін О. В. ГПЛ 11 0 10 0 10 20
11 Сакуров Павло Бобкова Н. О. ФІМЛІ 10 0 0 0 20 20
12 Буковський Олександр Сізьон І. П. ФІМЛІ 9 0 0 0 20 20
13 Байбуз Микола Шевченко О. П. СШ №17 10 0 20 0 0 20
14 Осипенко Денис Бобкова Н. О. ФІМЛІ 11 5 0 0 0 5
15 Войцех Владислав Бобкова Н. О. ФІМЛІ 10 0 0 0 0 0
16 Камінський Олександр Осташевська О. А. Черкаський професійний ліцей 11 0 0 0 0 0
17 Тюренко Сергій Тихоненко А. М. Бізнес-коледж 10 0 0 0 0 0
18 Оліцька Анна Кара Ірина Юріївна СШ №18 10 0 0 0 0 0
19 Чмир Володимир Волошин М. В. Бізнес-коледж 11 0 0 0 0 0
20 Геращенко Артем Іванченко Сергій Валерійович Гімназія №9 8 0 0 0 0 0
21 Михайлик Дар'я Риба О. М. Гімназія №31 10 0 0 0 0 0
22 Вознюк Олександр Костенко О. А. ЗОШ №15 10 0 0 0 0 0
23 Дробот Олександр Марчук Л. В. ЗОШ №30 10 0 0 0 0 0
24 Риба Владислав Риба О. М. Гімназія №31 9 0 0 0 0 0
25 Вовк Максим Марчук Л. В. ЗОШ №30 10 0 0 0 0 0
26 Бабін Михайло Риба О. М. Гімназія №31 9 0 0 0 0 0
27 Семенюк Святослав Марчук Л. В. ЗОШ №30 10 0 0 0 0 0
28 Дифучин Антон Бобкова Н. О. ФІМЛІ 10 0 0 0 0 0
29 Погасій Ігор Іванченко Сергій Валерійович Гімназія №9 8 0 0 0 0 0
30 Вельченко Олександр Гармаш Н. Ю. СШ №18 10 0 0 0 0 0
31 Толочко Дмитро Іванченко Сергій Валерійович Гімназія №9 8 0 0 0 0 0
32 Полякова Олександра Бей Н. В. ЗОШ №32 11 0 0 0 0 0
33 Шульгіна Анна Вакуленко А. Д. СШ №13 9 0 0 0 0 0
34 Жолобіцький Віталій Шевченко О. П. СШ №17 10 0 0 0 0 0
35 Атаманенко Надія Михайлівна Осадчий Микола Миколайович Черкаський професійний автодорожній ліцей 11 0 0 0 0 0
36 Велько Олександр Сергійович Новицький Сергій Олексійович ПТУ №15 ІІ курс 0 0 0 0 0
37 Подупейко Олександр Дмитрович Кара Ірина Юріївна СШ №18 9 0 0 0 0 0
38 Слюсарь Олександр Сергійович Волошин Микола Володимирович Бізнес-коледж 11 0 0 0 0 0
39 Яшина Світлана Костянтинівна Осташевська О. А. Черкаський професійний ліцей 10 не з'явилась
40 Шолудько Богдан Богданович Перевалова Ольга Григорівна ЧВПУ ім. Короленка ІІ курс не з'явився
41 Федоренко Дмитро Богданович Шевченко Ольга Павлівна ЗОШ №7 10 не з'явився
42 Суддя Владислав Валерійович Шевченко Ольга Павлівна ЗОШ №7 9 не з'явився
43 Лебьодкін Антон Миколайович Іванченко Сергій Валерійович Гімназія №9 8 не з'явився
44 Полосухін Володимир Андрійович Сізьон І. П. ФІМЛІ 8 не з'явився
45 Оліфер Леонід Анатолійович Полосухіна Свіьлана Петрівна СШ №17 9 не з'явився
46 Дорошенко Ілля Віталійович Полосухіна Свіьлана Петрівна СШ №17 9 не з'явився
47 Іваха Андрій Олександрович Полосухіна Свіьлана Петрівна СШ №17 9 не з'явився
48 Тодоренко Світлана Володимирівна Гуленко Наталія Євгенівна ЗОШ №34 9 не з'явилась
49 Бочкарьова Альона Геннадіївна Гуленко Наталія Євгенівна ЗОШ №34 9 не з'явилась
50 Черево Дмитро Анатолійович Гуленко Наталія Євгенівна ЗОШ №34 9 не з'явився

[b]Апеляція відбудеться 16.12.2010 о 15.00 в СШ №17 кабінет №103 [/b
]
 
AlexSHOPДата: П`ятниця, 17.12.2010, 09:32 | Повідомлення # 2
Рядовий
Група: Администраторы
Повідомлень: 14
Репутація: 0
Статус: Offline
Протокол ІІ етапу Всеукраїнських предметних олімпіад ( інформатика)
№п/п Прізвище, ім'я, по-батькові Прізвище, ім'я, по-батькові вчителя Навчальний заклад Клас Задача1 Задача2 Задача3 Задача4 Сума Місце

1 Лавріненко Ярослав Бобкова Н. О. ФІМЛІ 11 50 20 0 50 120 1
2 Супрунов Владислав Луб'янський Д. В. Гімназія №9 9 45 30 0 35 110 1
3 Джус Олександр Бобкова Н. О. ФІМЛІ 10 40 30 0 35 105 1
4 Гордійчук Максим Бобкова Н. О. ФІМЛІ 10 50 10 0 35 95 2
5 Пляченко Богдан Тихоненко А. М. Бізнес-коледж 10 20 30 0 16 66 3
6 Хрипко Ярослав Шевченко О. П. СШ №17 10 20 0 8 28 56 3
7 Заболотній Дмитро Сізьон І. П. ФІМЛІ 9 0 30 5 10 45 3
8 Олексієнко Антон Луб'янський Д. В. Гімназія №9 11 0 0 0 35 35
9 Безпальчук Ольга Шевченко О. П. СШ №17 10 0 3 15 5 23
10 Білик Ірина Матюхін О. В. ГПЛ 11 0 10 0 10 20
11 Сакуров Павло Бобкова Н. О. ФІМЛІ 10 0 0 0 20 20
12 Буковський Олександр Сізьон І. П. ФІМЛІ 9 0 0 0 20 20
13 Байбуз Микола Шевченко О. П. СШ №17 10 0 20 0 0 20
14 Осипенко Денис Бобкова Н. О. ФІМЛІ 11 5 0 0 0 5
15 Риба Владислав Риба О. М. Гімназія №31 9 0 4 0 0 4
16 Войцех Владислав Бобкова Н. О. ФІМЛІ 10 0 0 0 0 0
17 Камінський Олександр Осташевська О. А. Черкаський професійний ліцей 11 0 0 0 0 0
18 Тюренко Сергій Тихоненко А. М. Бізнес-коледж 10 0 0 0 0 0
19 Оліцька Анна Кара Ірина Юріївна СШ №18 10 0 0 0 0 0
20 Чмир Володимир Волошин М. В. Бізнес-коледж 11 0 0 0 0 0
21 Геращенко Артем Іванченко Сергій Валерійович Гімназія №9 8 0 0 0 0 0
22 Михайлик Дар'я Риба О. М. Гімназія №31 10 0 0 0 0 0
23 Вознюк Олександр Костенко О. А. ЗОШ №15 10 0 0 0 0 0
24 Дробот Олександр Марчук Л. В. ЗОШ №30 10 0 0 0 0 0
25 Вовк Максим Марчук Л. В. ЗОШ №30 10 0 0 0 0 0
26 Бабін Михайло Риба О. М. Гімназія №31 9 0 0 0 0 0
27 Семенюк Святослав Марчук Л. В. ЗОШ №30 10 0 0 0 0 0
28 Дифучин Антон Бобкова Н. О. ФІМЛІ 10 0 0 0 0 0
29 Погасій Ігор Іванченко Сергій Валерійович Гімназія №9 8 0 0 0 0 0
30 Вельченко Олександр Гармаш Н. Ю. СШ №18 10 0 0 0 0 0
31 Толочко Дмитро Іванченко Сергій Валерійович Гімназія №9 8 0 0 0 0 0
32 Полякова Олександра Бей Н. В. ЗОШ №32 11 0 0 0 0 0
33 Шульгіна Анна Вакуленко А. Д. СШ №13 9 0 0 0 0 0
34 Жолобіцький Віталій Шевченко О. П. СШ №17 10 0 0 0 0 0
35 Атаманенко Надія Михайлівна Осадчий Микола Миколайович Черкаський професійний автодорожній ліцей 11 0 0 0 0 0
36 Велько Олександр Сергійович Новицький Сергій Олексійович ПТУ №15 ІІ курс 0 0 0 0 0
37 Подупейко Олександр Дмитрович Кара Ірина Юріївна СШ №18 9 0 0 0 0 0
38 Слюсарь Олександр Сергійович Волошин Микола Володимирович Бізнес-коледж 11 0 0 0 0 0
39 Яшина Світлана Костянтинівна Осташевська О. А. Черкаський професійний ліцей 10 не з'явилась
40 Шолудько Богдан Богданович Перевалова Ольга Григорівна ЧВПУ ім. Короленка ІІ курс не з'явився
41 Федоренко Дмитро Богданович Шевченко Ольга Павлівна ЗОШ №7 10 не з'явився
42 Суддя Владислав Валерійович Шевченко Ольга Павлівна ЗОШ №7 9 не з'явився
43 Лебьодкін Антон Миколайович Іванченко Сергій Валерійович Гімназія №9 8 не з'явився
44 Полосухін Володимир Андрійович Сізьон І. П. ФІМЛІ 8 не з'явився
45 Оліфер Леонід Анатолійович Полосухіна Світлана Петрівна СШ №17 9 не з'явився
46 Дорошенко Ілля Віталійович Полосухіна Світлана Петрівна СШ №17 9 не з'явився
47 Іваха Андрій Олександрович Полосухіна Світлана Петрівна СШ №17 9 не з'явився
48 Тодоренко Світлана Володимирівна Гуленко Наталія Євгенівна ЗОШ №34 9 не з'явилась
49 Бочкарьова Альона Геннадіївна Гуленко Наталія Євгенівна ЗОШ №34 9 не з'явилась
50 Черево Дмитро Анатолійович Гуленко Наталія Євгенівна ЗОШ №34 9 не з'явився

 
Форум » Test category » Test forum » Попередні результати міської олімпіади з інформатики 2010 (Попередні результати міської олімпіади з інформатики 2010)
Сторінка 1 з 11
Пошук:

Copyright MyCorp © 2016
Безкоштовний хостинг uCoz