Попередні результати міської олімпіади з інформатики 2011 - Форум
Попередні результати міської олімпіади з інформатики 2011 - Форум
Меню сайту

Наше опитування
Яким браузером Ви корстуєтесь:
Всього відповідей: 872

Статистика

Форма входу

Пошук

Друзі сайту

Вітаю Вас, Гість · RSS 03.12.2016, 11:37

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 11
Форум » Test category » Test forum » Попередні результати міської олімпіади з інформатики 2011 (Попередні результати міської олімпіади з інформатики 2010)
Попередні результати міської олімпіади з інформатики 2011
AlexSHOPДата: Неділя, 11.12.2011, 21:49 | Повідомлення # 1
Рядовий
Група: Администраторы
Повідомлень: 14
Репутація: 0
Статус: Offline
Попередній протокол результатів олімпіади з інформатики 11.12.2011
Ремонт Послідовність Дробі Сітка Разом
37_11 15 25 20 35 95 Гордійчук Максим Ігорович ФІМЛІ Шевченко О. П. 11
pmg_1_8 15 19 23 35 92 Дорошенко Ілля Віталійович СШ №17 Устименко Ю. С. 10
mc-4 5 25 19 35 84 Калюжний Владислав Віталійович ФІМЛІ Сізьон І. П. 10
pmg_1_1 0 25 23 35 83 Байбуз Микола Андрійович СШ №17 Жицький Ю. Ф. 11
207_10 15 25 20 20 80 Буковський Олександр Миколайович ФІМЛІ Сізьон І. П. 10
37_5 15 25 5 35 80 Джус Олександр Сергійович ФІМЛІ Шевченко О. П. 11
pmg_1_3 15 7 22 35 79 Хрипко Ярослав Олегович СШ №17 Жицький Ю. Ф. 11
mc-1 15 5 22 35 77 Заболотній Дмитро Сергійович ФІМЛІ Сізьон І. П. 10
pmg_1_10 15 0 23 35 73 Оліфер Леонід Анатолійович СШ №17 Устименко Ю. С. 10
g06 5 17 6 35 63 Михайлик Дар'я Андріївна Гімназія №31 Риба О. М. 11
g09 15 25 3 20 63 Манько Олександр Петрович Гімназія №31 Риба О. М. 10
pmg_1_6 15 25 1,5 20 61,5 Чанцова Катерина Вікторівна СШ №17 Устименко Ю. С. 10
g02 15 25 1 20 61 Риба Владислав Олександрович Гімназія №31 Риба О. М. 10
207_8 0 25 15 20 60 Тюренко Сергій Олександрович ЧДБК Волошин М. В. 11
mc-6 15 25 20 0 60 Урбанас Віктор Олександрович Гімназія №9 Іванченко С. В. 11
207_5 5 25 3 20 53 Луньов Антон Вілерійович ФІМЛІ Шевченко О. П. 8
203_1 9 1 6 35 51 Погасій Ігор Олексійович Гімназія №9 Іванченко С. В. 9
mc-8 5 8 15 20 48 Пляченко Богдан Юрійович ЧДБК Волошин М. В. 11
203_2 15 25 3 0 43 Полосухін Володимир Андрійович ФІМЛІ Сізьон І. П. 9
pmg-2-10 5 9 6 0 20 Жолобіцький Віталій Іванович СШ №17 Жицький Ю. Ф. 11
pmg-2-7 0 0 18 0 18 Сомик Дмитро Ігорович СШ №17 Жицький Ю. Ф. 11
37_7 0 6 7 0 13 Семенюк Святослав Валентинович ЗОШ №30 Марчук Л. В. 11
207_3 9 0 2 0 11 Лебьодкін Антон Миколайович Гімназія №9 Іванченко С. В. 9
207_11 9 1 0 0 10 Вельбой Роман Вікторович ЧПАЛ 11
mc_9 2,5 3,5 0 0 6 Дробот Олександр Миколайович ЗОШ №30 Марчук Л. В. 11
mc-7 5 0 0 1 6 Бівзюк Владислав Олегович ФІМЛІ Шевченко О. П. 8
207_7 0 0 4 0 4 Бараненко Ілля Юрійович ФІМЛІ Сізьон І. П. 8
mc_2 0 1 0 0 1 Вовк Максим Валерійович ЗОШ №30 Марчук Л. В. 11
g01 0 0 0 0 0 Вертелецька Тетяна Файківна ЗОШ №32 Антіпова Ю. В. 11
g03 0 0 0 0 0 Мірошниченко Владислав В'ячеславович ЗОШ №34 Гуленко Н. Ю. 9
g04 0 0 0 0 0 Шумко Андрій Геннадійович СШ №3 Задиранов О. Б. 9
g05 0 0 0 0 0 Бочкарьова Альона Геннадіївна ЗОШ №34 Гуленко Н. Ю. 10
g08 0 0 0 0 0 Круглов Ігор Миколайович СШ №3 Задиранов О. Б. 11
g10 0 0 0 0 0 Ярунічев Іван Георгійович ЗОШ №34 Гуленко Н. Ю. 11
203_3 0 0 0 0 0 Дробот Віталій Віталійович ЗОШ №30 Марчук Л. В. 10
203_8 0 0 0 0 0 Недопас Ігор Григорович ЧДБК Волошин М. В. 11
203_9 0 0 0 0 0 Глушенок Валерій Олегович ФІМЛІ Сізьон І. П. 8
203_5 0 0 0 0 0 Кравченко Сергій Сергійович ФІМЛІ Сізьон І. П. 9
207_2 0 0 0 0 0 Камінський Олександр Борисович ЧПБЛ 11
207_4 0 0 0 0 0 Авраменко Роман Вікторович ЗОШ №30 Марчук Л. В. 10
37_1 0 0 0 0 0 Биков Євген Олександрович ФІМЛІ Сізьон І. П. 10
37_10 0 0 0 0 0 Дробот Лідія Віталіївна ЗОШ №30 Марчук Л. В. 10
37_3 0 0 0 0 0 Майстренко Михайло Володимирович ЗОШ №30 Марчук Л. В. 11
37_8 0 0 0 0 0 Фролов Сергій Відимович ФІМЛІ Сізьон І. П. 9
mc-3 0 0 0 0 0 Лисенко Ігор Олександрович ЧПБЛ 11
pmg_1_2 0 0 0 0 0 Губенко Станіслав Ігорович ЗОШ №25 Коваленко О. П. 11
pmg_1_5 0 0 0 0 0 Мусієнко Марк Валерійович ЗОШ №8 Лисогор В. С. 11
pmg_1_7 0 0 0 0 0 Оліцька Анна Анатоліївна СШ №18 Лисогор О. В. 10
pmg_1_9 0 0 0 0 0 Вельченко Олексій Васильович СШ №18 Гармаш Н. Ю. 10
pmg-2-1 0 0 0 0 0 Чубенко Юрій Юрійович ЗОШ №8 Лисогор В. С. 10
pmg-2-5 0 0 0 0 0 Подупейко Олександр Дмитрович СШ №18 Лисогор О. В. 10
pmg-2-8 0 0 0 0 0 Моспан Анна Олександрівна ЗОШ №25 Коваленко О. П. 11
Прикріплення: _1.xls(76Kb)
 
Форум » Test category » Test forum » Попередні результати міської олімпіади з інформатики 2011 (Попередні результати міської олімпіади з інформатики 2010)
Сторінка 1 з 11
Пошук:

Copyright MyCorp © 2016
Безкоштовний хостинг uCoz