Результати міської олімпіади з інформаційних технологій 2011 - Форум
Результати міської олімпіади з інформаційних технологій 2011 - Форум
Меню сайту

Наше опитування
Яким браузером Ви корстуєтесь:
Всього відповідей: 872

Статистика

Форма входу

Пошук

Друзі сайту

Вітаю Вас, Гість · RSS 08.12.2016, 22:10

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 11
Форум » Test category » Test forum » Результати міської олімпіади з інформаційних технологій 2011 (Результати міської олімпіади з інформаційних технологій 2011)
Результати міської олімпіади з інформаційних технологій 2011
AlexSHOPДата: Четвер, 29.12.2011, 13:31 | Повідомлення # 1
Рядовий
Група: Администраторы
Повідомлень: 14
Репутація: 0
Статус: Offline
Протокол результатів міської олімпіади з інформаційних технологій 2011-2012 навчальний рік
25.12.2011
№ п/п ПІБ Навчальний заклад ПІБ Вчителя Клас І тур ІІ тур Сума Місце
Завдання 1 Завдання 2 Завдання 3 Завдання 4
1 Гордійчук Максим Ігорович ФІМЛІ Шевченко О. П. 11 92 17 23 25 23 180 І
2 Байбуз Микола Андрійович СШ №17 Жицький Ю. Ф. 11 66 16 18 21 23 144 ІІ
3 Веселов Артем Євгенійович Берегиня Ворона В. Б. 10 56 24 18 25 18 141 І
4 Воропай Станіслав Володимирович Берегиня Ворона В. Б. 11 56 23 18 25 19 141 ІІ
5 Оліцька Анна Анатоліївна СШ №18 Лисогор О. В. 11 39 25 24 25 22 135 ІІІ
6 Бевз Дмитро Олександрович Гімназія №9 Іванченко С. В. 11 59 15 17 24 19 134 ІІІ
7 Пляченко Богдан Юрійович ЧДБК Тихоненко А. М. 10 44 23 20 24 20 131 ІІ
8 Вельбой Роман Вікторович ЧПАЛ Немчинов А. О. 11 53 16 22 23 12 126 ІІІ
9 Шапочка Сергій Сергійович СШ №28 Васильченко С. Є. 11 42 23 20 25 15 125 ІІІ
10 Круглов Ігор Миколайович СШ №3 Задиранов О. Б. 11 60 16 19 25 0 120 ІІІ
11 Медуха Олеся Гімназія №9 Іванченко С. В. 9 29 25 19 25 18 116 ІІ
12 Биков Євгеній Олександрович ФІМЛІ Сізьон І. П. 10 48 0 22 25 14 109 ІІІ
13 Довгаль Ольга Олександрівна СШ №3 Задиранов О. Б. 11 29 16 21 25 18 109
14 Скляренко Олена Юріївна ЗОШ №32 Антіпова Ю. В. 11 29 17 23 24 16 109
15 Колесніков Олександр Євгенійович ГПЛ Матюхін О. В. 11 37 15 20 23 13 108
16 Безпальчук Ольга Миколаївна СШ №17 Жицький Ю. Ф. 11 35 16 15 25 16 107
17 Швець Чеслав Станіславович СШ №17 Жицький Ю. Ф. 11 29 8 21 25 18 101
18 Кравченко Сергій Сергійович ФІМЛІ Сізьон І. П. 10 39 12 19 17 10 97 ІІІ
19 Дернова Ірина Юріївна СШ №13 Удовиченко А. В. 11 34 17 22 17 6 96
20 Дроботюк Антон Костянтинович ЗОШ №26 Аріткулова Л. Ф. 10 49 8 14 23 0 94 ІІІ
21 Геращенко Катерина ЗОШ №32 Антіпова Ю. В. 10 25 2 21 25 18 91 ІІІ
22 Палій Максим ЧПЛ 11 45 0 18 10 16 89
23 Костецька Валерія Віталіївна ЗОШ №26 Аріткулова Л. Ф. 10 28 15 18 23 0 84
24 Поліщук Марина Ігорівна ЗОШ №15 Головковська В. С. 11 25 1 18 24 13 81
25 Прозоря Ольга Сергіївна ЗОШ №26 Аріткулова Л. Ф. 11 17 6 12 25 18 78
26 Кутельова Ольга Сергіївна Гімназія №31 Калько Л. М. 11 15 16 15 12 18 76
27 Ляпін Євгеній Євгенович Гімназія №31 Калько Л. М. 10 30 14 22 9 0 75
28 Вельченко Олексій СШ №18 Гармаш Н. Ю. 11 16 14 15 12 16 73
29 Передерко Дмитро Анатолійович Гімназія № 9 Іванченко С. В. 10 23 4 6 21 17 71
30 Мінько Сергій В'ячеславович ЗОШ №15 Костенко О. А. 11 36 8 23 3 0 70
31 Шмирова Ліна Олександрівна СШ №33 Кошель О. В. 10 32 0 22 12 0 66
32 Бичок Богдан Юрійович ЗОШ №5 Бушина І. Б. 11 21 13 18 11 0 63
33 Колісник Олександр Петрович ЧПЛ Дерев'янко О. С. 31 0 0 24 6 61
34 Сухін Сергій Сергійович ЗОШ №12 Ткаченко С. Г. 11 34 0 14 8 0 56
35 Сичьов Денис Олегович СШ №33 Кошель О. В. 10 14 0 17 17 8 56
36 Дробот Лідія Віталіївна ЗОШ №30 Марчук Л. В. 10 21 14 0 5 12 52
37 Батюк Андрій Олександрович ЗОШ №6 Борзяк І. М. 11 19 0 17 11 2 49
38 Боєва Анна Дмитрівна ЗОШ №30 Марчук Л. В. 10 33 4 1 0 10 48
39 Бегменко Віталій Валерійович ПМГ Чех О. І. 11 13 0 23 10 0 46
40 Антонів Міша ЗОШ №21 Сіденко О. М. 9 33 0 0 12 0 45
41 Ткаченко Аліна СШ №13 Удовиченко А. В. 8 25 0 11 0 0 36
42 Скриваник Анна Анатоліївна Гімназія № 9 Іванченко С. В. 10 10 4 12 4 0 30
43 Белецький Сергій Олександрович ЗОШ №21 Сіденко О. М. 9 28 0 0 0 0 28
44 Ковальов Микола Володимирович ЧВПУ 13 10 27 0 0 0 0 27
45 Нога Максим ЧВПУ 13 11 27 0 0 0 0 27
46 Бондаренко Андрій Вадимович ЗОШ №5 Бушина І. Б. 10 13 0 7 0 0 20

Голова журі Карапетян Г. Р.
Члени журі Шевченко О. П.
Бушіна І. Б.
Костенко О. А.
Кошель О. В.
Пасічна Л. І.
Іванченко С. В.
Прикріплення: _2011.xls(50Kb)
 
Форум » Test category » Test forum » Результати міської олімпіади з інформаційних технологій 2011 (Результати міської олімпіади з інформаційних технологій 2011)
Сторінка 1 з 11
Пошук:

Copyright MyCorp © 2016
Безкоштовний хостинг uCoz