Переможці ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з астрономії - Мої файли - Каталог файлів - Черкаський міський методичний кабінет
Каталог файлів
Меню сайту

Категорії розділу

Наше опитування
Яким браузером Ви корстуєтесь:
Всього відповідей: 872

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Пошук

Друзі сайту

Вітаю Вас, Гість · RSS 22.01.2017, 22:17

Головна » Файли » Мої файли

Переможці ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з астрономії
27.12.2011, 16:17

5 клас                                                                                                            

Давиденко Діана                            І                    Гімназія №31                Портенко Л.І., Кулаківська Л.П.

Фещенко Богдан                            І                    ЗОШ №19                       Головачова Л.О.

Тюрін Владислав                           ІІ                   ЗОШ №19                       Головачова Л.О.

Александрова Катерина              ІІІ                 ЗОШ №5                         Овсюк В.М.

6 клас                                                                                                            

Суденко Любов                             І                    ЗОШ №19                      Головачова Л.О.

Кудря Марія                                   І                    Гімназія №31                Кулаківська Л.П.

Корнієнко Сергій                           ІІ                   СШ №33                         Плахотнюк Л.М.

Скробач Сергій                              ІІІ                 ЗОШ №32                       Герасименко О.О.

Томіяк Артем                                 ІІІ                 СШ №33                         Плахотнюк Л.М.

7 клас                                                                                                            

Литвинюк Ілля                                І                    СШ №17                         Тимчій С.А.

Деркач Максим                             ІІ                   СШ №33                         Совгира С.М.

Ноговський  Єгор                          ІІ                   Гімназія №9                  Кисильова Л.В.

Поїзд Максим                                 ІІ                   Гімназія №31                Кулаківська Л.П.

Васильєва Валерія                         ІІІ                 ЗОШ №5                         Бут Є.О.

8 клас                                                                                                            

Строкань Роман                             І                    ЗОШ №26                       Засенко Л.П.

Ківерін Андрій                               ІІ                   ЗОШ №24                       Куріна Ю.С.

Явник Олексій                                ІІІ                 СШ №17                          Корсун Л.І.

9 клас                                                                                                            

Біличенко Наталія                          І                    ЗОШ №10                       Демічева Г.П.

10 клас                                                                                                          

Слісь Андрій                                   І                    СШ №20                         Кіта Л.Б.

Биков Євгеній                                 ІІ                   ФІМЛІ                           Молодик О.І.

Слободян Микола                         ІІ                   СШ №20                         Ворошнік С.С.

Дорошенко Ілля                             ІІІ                 СШ №17                         Корсун Л.І.

11 клас                                                                                                          

Сомик Дмитро                               І                    СШ №17                         Шемшур Т.П.

Бевз Дмитро                                   ІІ                   Гімназія №9                  Кисільова Л.В.

Турін Сталіслав                              ІІ                   Гімназія №9                  Кисільова Л.В.

Войцих Владислав                         ІІ                   ФІМЛІ                            Плющай І.І.

Солодовник Наталія                      ІІІ                 ЗОШ №26                       Яценко В.В.

Сергушев Богдан                           ІІІ                 ФІМЛІ                            Плющай І.І.

Байбуз Микола                              ІІІ                 СШ №17                         Шемшур Т.П.

Категорія: Мої файли | Додав: AlexSHOP
Переглядів: 800 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Copyright MyCorp © 2017
Безкоштовний хостинг uCoz