Переможці ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з інформатики - Мої файли - Каталог файлів - Черкаський міський методичний кабінет
Каталог файлів
Меню сайту

Категорії розділу

Наше опитування
Яким браузером Ви корстуєтесь:
Всього відповідей: 872

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Пошук

Друзі сайту

Вітаю Вас, Гість · RSS 28.03.2017, 06:17

Головна » Файли » Мої файли

Переможці ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з інформатики
27.12.2011, 16:22

8 клас                                                                                                            

Луньов Антон                                ІІ                   ФІМЛІ                            Шевченко О. П.

9 клас                                                                                                             

Погасій Ігор                                    ІІ                   Гімназія №9                  Іванченко С. В.

Полосухін Володимир                  ІІІ                 ФІМЛІ                            Сізьон І. П.

10 клас                                                                                                          

Оліфер Леонід                                І                    СШ №17                         Устименко Ю. С.

Дорошенко Ілля                             І                    СШ №17                         Устименко Ю. С.

Калюжний Владислав                   ІІ                   ФІМЛІ                            Сізьон І. П.

Буковський Олександр                 ІІ                   ФІМЛІ                            Сізьон І. П.

Заболотній Дмитро                       ІІ                   ФІМЛІ                            Сізьон І. П.

Манько Олександр                        ІІІ                 Гімназія №31                Риба О. М.

Чанцова Катерина                         ІІІ                 СШ №17                         Устименко Ю. С.

Риба Владислав                              ІІІ                 Гімназія №31                Риба О. М.

11 клас                                                                                                          

Гордійчук Максим                       І                    ФІМЛІ                            Шевченко О. П.

Байбуз Микола                              ІІ                   СШ №17                         Жицький Ю. Ф.

Джус Олександр                            ІІ                   ФІМЛІ                            Шевченко О. П.

Хрипко Ярослав                            ІІ                   СШ №17                         Жицький Ю. Ф.

Михайлик Дар'я                             ІІІ                 Гімназія №31                Риба О. М.

Тюренко Сергій                             ІІІ                 Бізнес - коледж             Волошин М. В.

Урбанас Віктор                              ІІІ                 Гімназія №9                  Іванченко С. В.

Категорія: Мої файли | Додав: AlexSHOP
Переглядів: 635 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Copyright MyCorp © 2017
Безкоштовний хостинг uCoz