Переможці ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з обслуговуючої та технічної праці - Мої файли - Каталог файлів - Черкаський міський методичний кабінет
Каталог файлів
Меню сайту

Категорії розділу

Наше опитування
Яким браузером Ви корстуєтесь:
Всього відповідей: 872

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Пошук

Друзі сайту

Вітаю Вас, Гість · RSS 28.03.2017, 21:35

Головна » Файли » Мої файли

Переможці ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з обслуговуючої та технічної праці
27.12.2011, 16:09

Обслуговуюча праця                                                                           

9 клас                                                                                                       

Книш Аліна                                     І                   ЗОШ №5                    Заболотня О.Ю.

Ключник Анастасія                       ІІ                   ЗОШ №24                  Якубенко І.М.

Заєць Олександра                          ІІ                   СШ №13                    Пономар О.О.

Клок Анна                                     ІІІ                   СШ №3                      Кудрінська О.В.

Кузмічова Анастасія                     ІІІ                   ЗОШ №11                  Потяка Ю.В.

Супрун Тоня                                 ІІІ                   СШ №18                    Канівець О.В.

Литовська Карина                       ІІІ                    СШ №33                    Мороз Л.Я.

11 клас                                                                                                     

Корнух Марія                                І                    СШ №18                    Канівець О.В.

Турчак Олександра                       І                    СШ №17                    Цимбалова І.Ю.

Технічна праця                                                                                      

9 клас                                                                                                       

Брик Сергій                                   І                   "Берегиня"                 Ярошенко П.В.

Ушков Захар                                 ІІ                   ЗОШ №8                    Коновець В.В.

Коломієць Андрій                        ІІ                   Гімназія №31             Кирилюк Ю.М.

Кравченко Артем                        ІІІ                  ЗОШ №12                  Вовчок О.Д.

Дивнич Андрій                            ІІІ                  СШ №3                      Бойченко О.В.

Лимаренко Влад                          ІІІ                  ЗОШ №5                    Бичок Ю.І.

11 клас                                                                                                     

Дяченко Радомир                          І                   "Берегиня"               Ярошенко П.В.

Скліменок Владислав                    ІІ                  Гімназія №31           Кирилюк Ю.М.

Іващенко Дмитро                          ІІІ                 СШ №3                     Бойченко О.В.

Турчан Назар                                 ІІІ                 Гімназія №9             Цимбал М.П.

Категорія: Мої файли | Додав: AlexSHOP
Переглядів: 611 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Copyright MyCorp © 2017
Безкоштовний хостинг uCoz