Каталог файлів
Меню сайту

Категорії розділу

Наше опитування
Яким браузером Ви корстуєтесь:
Всього відповідей: 872

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Пошук

Друзі сайту

Вітаю Вас, Гість · RSS 24.06.2017, 10:47

Головна » Файли » Мої файли

Переможці ІІ (міського) етапу Всеукраїнської олімпіади з англійської мови
02.12.2011, 10:32

8 клас                                                                                                   

Кравець Валентина                  І                         ПМГ                      Вакуленко О.О.

Васильєва Марія                       ІІ                        гімназія №9          Почтарьова Ю.Ю.

Васильєва Софія                       ІІ                        гімназія №9          Почтарьова Ю.Ю.

МанжоленкоІрина                   ІІ                        ПМГ                      Кірсанова Е.В.

Рюміна Дарיя                             ІІ                        СШ №17                Єрмоленко Л.А.

Кошман Денис                          ІІІ                      гімназія №31        Науменко О.В.

Вельбой Євген                          ІІІ                      СШ №28                Комикова Л.А.

Мазуровський Дмитро           ІІІ                      ПМГ                      Вакуленко О.О.

Малігонова Анна                     ІІІ                      ФІМЛІ                   Хандогій Л.Д.

Макаренко Валерія                  ІІІ                      ГПЛ                       Карпенко Н.В.

9 клас                                                                                                   

Сухобрус Ігор                           І                         ПМГ                      Вакуленко О.О.

Лубко Світлана                         ІІ                        гімназія №31        Окунєва І.Я.

Бондаренко Софія                    ІІ                        СШ №17                Макаренко Н.М.

Аржаєва Вікторія                     ІІ                        СШ №17                Глазепа О.Л.

Скороходько Артем                 ІІІ                      СШ №17                Глазепа О.Л.

Пасічніченко Олександр         ІІІ                      ЗОШ №22              ЛотарьоваО.Г.

Донець Анна                             ІІІ                      ГПЛ                       КозачинськаО.І.

Талалаєва Олександра             ІІІ                      СШ №17                Баличева Н.І.

Бородіна Наталія                       ІІІ                      СШ №17                Макаренко Н.М.

Мельниченко Дмитро             ІІІ                      гімназія №31        Дендемарченко Н.М.

10 клас                                                                                                 

Бабачанах Дмитро                   І                         СШ №17                Глазепа О.Л.

Захаркевич Анастасія              ІІ                        ГПЛ                       Обжилян О.Ю.

Косенко Григорій                    ІІ                        СШ №17                Ткаченко Л.В.

Митренко Анна                        ІІІ                      СШ №28                Джура Н.І.

Ковтун Аліна                             ІІІ                      гімназія №31        Третяк Н.М.

Дробиш Юлія                            ІІІ                      ПМГ                      Ткаченко Л.Д.

Чемерис Маргарита                ІІІ                      СШ №17                Музика О.А.

Мединська Катерина               ІІІ                      ГПЛ                       Фалілєєва Л.В.

Тишнюк Владислав                  ІІІ                      ГПЛ                       Філілєєва Л.В.

Герікян Роза                              ІІІ                      ГПЛ                       Обжилян О.Ю.

11 клас                                                                                                 

Мошковська Юлія                    І                         ПМГ                      Степаненко А.В.

Завгородня Альона                  ІІ                        ЗОШ №8                Устименко О.М.

Тен Сергій                                  ІІ                        Бізнес - коледж    Макарь В.П.

Смутко Павло                            ІІІ                      СШ №17                Єрмоленко Л.А.

Матрьоніна Анастасія             ІІІ                      ПМГ                      Ткаченко Л.Д.

Гапич Марія                              ІІІ                      ПМГ                      Потьомкін В.М.

Тайбишлак Анна                      ІІІ                      ПМГ                      Степаненко А.В.

Алієва Ельнара                          ІІІ                      ПМГ                      Ткаченко Л.Д.

Категорія: Мої файли | Додав: AlexSHOP
Переглядів: 873 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Copyright MyCorp © 2017
Безкоштовний хостинг uCoz