Каталог файлів
Меню сайту

Категорії розділу

Наше опитування
Яким браузером Ви корстуєтесь:
Всього відповідей: 872

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Пошук

Друзі сайту

Вітаю Вас, Гість · RSS 26.05.2017, 16:52

Головна » Файли » Мої файли

Переможці ІІ (міського) етапу Всеукраїнської олімпіади з фізики
24.11.2011, 10:55

8 клас

Рудич Галина                                 І                    ФІМЛІ        Ридван В.В.

Луньов Антон                                І                    ФІМЛІ        Плющай І.І.

Іваненко Павло                              І                    СШ №17      Корсун Л.І.

Іващенко Артур                             ІІ                   ЗОШ №30   Старовойтова О.С.

Огородніков Владислав                ІІ                   ФІМЛІ        Ридван В.В.

Солод Богдан                                  ІІ                   ФІМЛІ        Ридван В.В.

Босацька Наталія                           ІІІ                 ФІМЛІ        Ридван В.В.

Глушенко Валерій                         ІІІ                 ФІМЛІ        Ридван В.В.

Дудник Анастасія                          ІІІ                 ЗОШ №4     Тріфонова С.В.

Головко Оксана                             ІІІ                 "Берегиня" Гриценко Н.І.

Частоколенко Дарיя                      ІІІ                 СШ №17      Корсун Л.І.

9 клас

Тазетдінов Олексій                        І                    ФІМЛІ        Ридван В.В.

Ілляшенко Валентин                     ІІ                   ФІМЛІ        Ридван В.В.

Полосухін Володимир                  ІІ                   ФІМЛІ        Молодик О.І.

Нестеренко Сергій                        ІІ                   ЗОШ №4     Трифонов С.В.

Кононенко Олена                          ІІ                   СШ №17      Полосухіна С.А.

Власова Вероніка                          ІІ                   гімназія №9  Верховська Н.А.

Фролов Сергій                                ІІІ                 ФІМЛІ        Ридван В.В.

Киричук Оксана                            ІІІ                 ФІМЛІ        Ридван В.В.

Мазун Максим                              ІІІ                 ФІМЛІ        Ридван В.В.

Білик Данило                                  ІІІ                 гімназія №9 Верховська Н.А.

Підкуйко Олександр                     ІІІ                 гімназія №9 Верховська Н.А.

10 клас

Заболотний Дмитро                     І                    ФІМЛІ        Молодик О.І.

Буковський Олександр                 І                    ФІМЛІ        Степко Є.П.

Оксамитний Юрій                         І                    ФІМЛІ        Молодик О.І.

Колесник Сергій                            ІІ                   СШ №20      Кіта Л.Б.

Гусятин Кирил                               ІІ                   ФІМЛІ        Молодик О.І.

Іваха Андрій                                    ІІ                   СШ №17      Корсун Л.І.

Дробот Антон                                ІІІ                 СШ №17      Корсун Л.І.

Мороз Андрій                                ІІІ                 ФІМЛІ        Молодик О.І.

Данченко Любов                           ІІІ                 Бізнес – коледж Кривопишина Н.І.

Калюжний Владислав                   ІІІ                 ФІМЛІ        Степко Є.П.

Оліфер Леонід                                ІІІ                 СШ №17      Корсун Л.І.

11 клас

Сакуров Павло                               І                    ФІМЛІ        Горбатовський М.І.

Джус Олександр                            І                    ФІМЛІ        Горбатовський М.І.

Гордійчук Максим                       І                    ФІМЛІ        Горбатовський М.І.

Сергушев Богдан                           ІІ                   ФІМЛІ        Горбатовський М.І.

Голуб Микола                                ІІ                   ФІМЛІ        Горбатовський М.І.

Дідуха Олесь                                   ІІ                   СШ №17      Єфіменко С.В.

Лапченко Олександр                    ІІ                   ФІМЛІ        Горбатовський М.І.

Лущан Вікторія                              ІІІ                 ЗОШ №4     Кузнєцова Л.С.

Білик Артем                                    ІІІ                 ФІМЛІ        Горбатовський М.І.

Урбанас Віктор                              ІІІ                 гімназія №9 Кисельова Л.В.

Вיюник Віталій                                ІІІ                 ЗОШ №4     Кузнєцова Л.С.

Категорія: Мої файли | Додав: AlexSHOP
Переглядів: 1164 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Copyright MyCorp © 2017
Безкоштовний хостинг uCoz