Переможці ІІ (міського) етапу Всеукраїнської олімпіади з географії - Мої файли - Каталог файлів - Черкаський міський методичний кабінет
Каталог файлів
Меню сайту

Категорії розділу

Наше опитування
Яким браузером Ви корстуєтесь:
Всього відповідей: 872

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Пошук

Друзі сайту

Вітаю Вас, Гість · RSS 23.01.2017, 10:28

Головна » Файли » Мої файли

Переможці ІІ (міського) етапу Всеукраїнської олімпіади з географії
01.12.2011, 11:56

7 клас                                                                                                            

Герасик Володимир       І        гімнащія №31      Портенко Л.І.

Терещенко Євгенія       І        ЗОШ №26           Левицька Н.С.

Кимберський Захар       ІІ        СШ №27           Ніколенко Н.В.

Бєляєв Нікіта               ІІ        ЗОШ №24          Шамрай Т.М.

Бровченко Анастасія     ІІ         СШ №28           Ковальова М.Ю.

Литвинюк Ілля             ІІІ        СШ №17           Міщенко В.В.

Самойленко Назар        ІІІ        ФІМЛІ              Сальваровський Я.Р.

Андруховський Максим ІІІ        ЗОШ №32          Шаламай І.В.

Чеберяк Анастасія       ІІІ        СШ №3             Коваль В.І.

Бука Анна                  ІІІ        "Берегиня"        Жиденко Л.В.

Бруско Гліб                 ІІІ        ФІМЛІ               Сальваровський Я.Р.

8 клас                                                                                                            

Суліменко Олексій           І      ФІМЛІ                Сальваровський Я.Р.

Хоменко Діана                ІІ      ЗОШ №34          Мариненко Г.П.

Коваленко Володимир     ІІ      СШ №17            Міщенко В.В.

Посмерега Анастасія        ІІ      гімназія №31      Портенко Л.І.

Шевченко Катерина        ІІІ     ЗОШ №32          Шаламай І.В.

Ревнюк Олександр         ІІІ     ЗОШ №19          Куценко Т.В.

Журя Олександра          ІІІ     ГПЛ                   Копійка Т.Г.

Александрова Дарיя       ІІІ     ПМГ                  Копійка Л.В.

Чиж Юлія                     ІІІ     гімназія №9        Шевченко Л.М.

Радченко Дарיя             ІІІ     ГПЛ                  Копійка Т.Г.

Смагін Андрій               ІІІ     ЗОШ №26          Кравченко І.С.

9 клас                                                                                                            

Сізон Владислава          І       ГПЛ                 Копійка Т.Г.

Воробйов Олександр     ІІ      гімназія №31     Портенко Л.І.

Мельник Марат             ІІ      ФІМЛІ              Сальваровський Я.Р.

Войчук Альона             ІІ      ЗОШ №24         Шамрай Т.М.

Клімова Тетяна            ІІІ      ЗОШ №32         Шаламай І.В.

Полторадня Вікторія     ІІІ      ЗОШ №7           Хуторянська В.В.

Книш Аліна                 ІІІ      ЗОШ №5           Дябора В.С.

Гвоздик Ірина             ІІІ      ЗОШ №15         Жгир А.Й.

Гапоненко Анна           ІІІ      "Берегиня"       Жиденко Л.В.

Гиріч Роман                 ІІІ      СШ №3           Коваль В.І.

10 клас                                                                                                          

Школьний Станіслав     І        ФІМЛІ              Сальваровський Я.Р.

Бузовська Дарина       ІІ        ФІМЛІ              Сальваровський Я.Р.

Кузьменко Іван           ІІ         ГПЛ                Копійка Т.Г.

Фіцак Андрій              ІІ         ПМГ                Копійка Л.В.

Лукיяненко Евгенія     ІІІ        ЗОШ №32        Шаламай І.В.

Палаш Сергій            ІІІ        СШ №20          Товмач Л.Ф.

Арепיєв Артем           ІІІ        ЗОШ №6          Пишкіна О.В.

Заболотній Дмитро     ІІІ        ФІМЛІ              Сальваровський Я.Р.

Лихолай Анастасія     ІІІ         ГПЛ                Копійка Т.Г.

Бабін Михайло          ІІІ        гімназія №31     Портенко Л.І.

Марченко Іван          ІІІ        гімназія №9       Шевченко С.О.

Лисюк Марина          ІІІ        ЗОШ №24         Шамрай Т.М.

Пугач Нікіта             ІІІ        ПМГ                  Копійка Л.В.

Мазур Дмитро           ІІІ       СШ №17            Міщенко В.В.

11 клас                                                                                                          

Екезлі Анна                  І         ЗОШ №30       Созінова Т.В.

Усик Максим                 ІІ        ФІМЛІ            Сальваровський Я.Р.

Ільященко Антон           ІІ        ГПЛ               Копійка Т.Г.

Канівець Анастасія        ІІІ       СШ №17        Купчин В.М.

Горобець Олена            ІІІ       СШ №18        Епов О.Д.

Соколенко Віталіна        ІІІ      ЗОШ №12       Харенко П.В.

Григор'єв-Іваночко Ігор ІІІ    гімназія №31      Манько В.В.

Категорія: Мої файли | Додав: AlexSHOP
Переглядів: 887 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Copyright MyCorp © 2017
Безкоштовний хостинг uCoz