Переможці ІІ (міського) етапу Всеукраїнської олімпіади з інформатики - Мої файли - Каталог файлів - Черкаський міський методичний кабінет
Каталог файлів
Меню сайту

Категорії розділу

Наше опитування
Яким браузером Ви корстуєтесь:
Всього відповідей: 872

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Пошук

Друзі сайту

Вітаю Вас, Гість · RSS 26.02.2017, 21:20

Головна » Файли » Мої файли

Переможці ІІ (міського) етапу Всеукраїнської олімпіади з інформатики
15.12.2011, 21:20
8-9 класи

 Луньов Антон Вілерійович                        II                 ФІМЛІ             Шевченко О. П.

 Погасій Ігор Олексійович                         II             Гімназія №9         Іванченко С. В.

 Полосухін Володимир Андрійович            III                 ФІМЛІ             Сізьон І. П.

10 клас

Оліфер Леонід Анатолійович                   I                  СШ №17           Устименко Ю. С.

Дорошенко Ілля Віталійович                   I                  СШ №17           Устименко Ю. С.  

Калюжний Владислав Віталійович          II                   ФІМЛІ              Сізьон І. П.       

Буковський Олександр Миколайович     II                   ФІМЛІ              Сізьон І. П.       

Заболотній Дмитро Сергійович                II                   ФІМЛІ              Сізьон І. П.        

Манько Олександр Петрович                  III               Гімназія №31       Риба О. М.       

Чанцова Катерина Вікторівна                 III                 СШ №17            Устименко Ю. С.     

Риба Владислав Олександрович            III                Гімназія №31       Риба О. М.   

11 клас

Гордійчук Максим Ігорович                     І                    ФІМЛІ                  Шевченко О. П.

Байбуз Микола Андрійович                     ІІ                  СШ №17               Жицький Ю. Ф.

Джус Олександр Сергійович                   ІІ                   ФІМЛІ                  Шевченко О. П.

Хрипко Ярослав Олегович                      ІІ                   СШ №17              Жицький Ю. Ф.

Михайлик Дар'я Андріївна                       ІІІ              Гімназія №31           Риба О. М.

Тюренко Сергій Олександрович             ІІІ                   ЧДБК                  Волошин М. В.

Урбанас Віктор Олександрович              ІІІ               Гімназія №9            Іванченко С. В.

 


Категорія: Мої файли | Додав: AlexSHOP
Переглядів: 419 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 3.0/2
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Copyright MyCorp © 2017
Безкоштовний хостинг uCoz