Переможці ІІ (міського) етапу Всеукраїнської олімпіади з історії - Мої файли - Каталог файлів - Черкаський міський методичний кабінет
Каталог файлів
Меню сайту

Категорії розділу

Наше опитування
Яким браузером Ви корстуєтесь:
Всього відповідей: 872

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Пошук

Друзі сайту

Вітаю Вас, Гість · RSS 24.03.2017, 21:55

Головна » Файли » Мої файли

Переможці ІІ (міського) етапу Всеукраїнської олімпіади з історії
18.11.2011, 16:15

8 клас

Рашко Вікторія                            І                  ЗОШ №26   Онопрієнко Н.Я.

Коновалов Євген                        ІІ                 ГПЛ             Водоп’янова Т.М.

Шевченко Катерина                   ІІ                  ЗОШ №32   Тараскіна Л.А.

Случинська Валерія                   ІІ                   ПМГ            Силенко В.А.

Кравець Валентина                    ІІ                   ПМГ            Силенко В.А.

Ганенко Юлія                           ІІІ                   ПМГ            Силенко В.А.

Рибченко Дарина                      ІІІ                   ПМГ            Силенко В.А.

Бреус Дарина                           ІІІ                 гімназія №9   Обертас І.В.

Ковач Богдан                            ІІІ                 ЗОШ №10      Харченко В.А.

Педан Анастасія                        ІІІ                 ГПЛ             Водоп’янова Т.М.

Литвинчук Ксенія                      ІІІ                 гімназія №31 Щербина О.В..

Максимов Антон                        ІІІ                 ЗОШ №11   Вдовиченко Т.С.

Стрижак Вікторія                       ІІІ                 ЗОШ №30   Корнієнко Г.Л.

Суліменко Олексій                     ІІІ                 ФІМЛІ        Івангородський В.П.

Горбин Наталія                          ІІІ                 ЗОШ №26   Онопрієнко Н.Я.

Ткаченко Сергій                        ІІІ                 ЗОШ №20   Бевза Ю.В.

9 клас

Савісько Мирослава                   І                ПМГ              Силенко В.А.

Воробйова Аліна                        І                гімназія №9   Стецюк А.С.

Кирнас Юлія                             ІІ                ФІМЛІ         Гвоздь Л.Г.

Алфьоров Владислав                 ІІ                 ПМГ           Силенко В.А.

Деркач Дмитро                        ІІІ                 ГПЛ           Шевченко Г.С.

Марцішевський Богдан              ІІІ                 ГПЛ           Шевченко Г.С.

Синько Марія                           ІІІ                 ФІМЛІ        Гвоздь Л.Г.

Йосипенко Антон                     ІІІ                 ФІМЛІ        Гвоздь Л.Г.

Костриця Анна                        ІІІ                 гімназія №31 Щербина О.В.

Коваленко Дарина                   ІІІ                 "Берегиня"     Чіпенко В.Г.

Кудріна Анастасія                    ІІІ                 СШ №20      Бевз Ю.В.

Полудень Яна                          ІІІ                 СШ №20      Бевз Ю.В.

Синьогуб Вікторія                    ІІІ                 ЗОШ №26   Рашко Л.В.

Булаженко Олександр             ІІІ                 ЗОШ №25   Сидоренко Н.М.

Попова Євгенія                       ІІІ                 ЗОШ №5     Гриценко Н.М.

10 клас

Дьо Ярослава                          І                    ГПЛ             Водоп’янова Т.М.

Калінович Сергій                      ІІ                   СШ №17      Линник О.П.

Ілляшенко  Олексій                  ІІ                   ГПЛ             Водоп’янова Т.М.

Третяк Валерія                        ІІ                   гімназія №31 Щербина О.В., Коваленко О.І.

Потапенко Артем                     ІІІ                 ЗОШ №26        Рашко Л.В.
 
Пугач Нікіта                            ІІІ                 ПМГ            Силенко В.А.

Васильченко Артем                  ІІІ                 гімназія №9 Завіновська І.В.

Василевський Андрій               ІІІ                 СШ №20      Пугач Н.Ю.

Луцик Марина                        ІІІ                 СШ №20      Бевза Ю.В.

Ємець Богдан                         ІІІ                 ГПЛ             Водоп’янова Т.М.

Сіренко Марія                        ІІІ                 гімназія №31 Щербина О.В., Коваленко О.І.

Сирота Анастасія                   ІІІ                 ФІМЛІ        Гвоздь Л.Г.

11 клас

Прітченко Оксана                    І                    ПМГ            Силенко В.А.

Кульбашна Поліна                   ІІ                   СШ №17      Коломієць Л.А.

Коваленко Андрій                   ІІ                   ФІМЛІ          Гвоздь Л.Г.

Компанієць Олексій                ІІ                   ГПЛ             Водоп’янова Т.М.

Васильєва Анна                     ІІ                   ПМГ            Силенко В.А.

Кравець Віктор                      ІІІ                 гімназія №31 Коваленко О.І.
 
Горобець Олена                    ІІІ                 СШ №18         Лозова І. В.

Павловський Станіслав           ІІІ                 гімназія №31 Коваленко О.І.

Ус Анастасія                         ІІІ                 ГПЛ             Водоп’янова Т.М.

Удовик Володимир                 ІІІ                 ФІМЛІ          Гвоздь Л.Г.

Корчевний Василь                 ІІІ                 ГПЛ              Водоп’янова Т.М.

Шевченко Тарас                   ІІІ                 ЗОШ №4       Майборода І.В.

Іванова Дарія                       ІІІ                 "Берегиня"    Тупік Ю.І.

 

Категорія: Мої файли | Додав: AlexSHOP
Переглядів: 1077 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Copyright MyCorp © 2017
Безкоштовний хостинг uCoz