Переможці ІІ (міського) етапу Всеукраїнської олімпіади з німецької мови - Мої файли - Каталог файлів - Черкаський міський методичний кабінет
Каталог файлів
Меню сайту

Категорії розділу

Наше опитування
Яким браузером Ви корстуєтесь:
Всього відповідей: 872

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Пошук

Друзі сайту

Вітаю Вас, Гість · RSS 25.02.2017, 11:23

Головна » Файли » Мої файли

Переможці ІІ (міського) етапу Всеукраїнської олімпіади з німецької мови
02.12.2011, 13:29

8 клас                                                                                         

Бондаренко Ірина                 І          гімназія №31                 Федоренко О.Б.

Різник Софія                          ІІ         гімназія №31                 Федоренко О.Б.

Земна Олена                          ІІ         ПМГ                               Бойко В.С.

Дунаєва Ольга                       ІІ         СШ №33                         Хрипко Л.О.

Касперська Ірина                 ІІІ       ГПЛ                                Андрєєва А.С.

Мисенко Крістіна                 ІІІ       "Берегиня"                    Семіткіна Н.С.

9 клас                                                                                         

Палієнко Алла                       І          гімназія №31                 Орещук С.К.

Костриця Анна                     ІІ         гімназія №31                 Орещук С.К.

Василюк Анастасія              ІІІ       СШ №17                         Карнаухова Н.К.

Усіченко Аліна                     ІІІ       гімназія №31                 Орещук С.К.

Колесніков Олександр         ІІІ       ГПЛ                                Андрєєва А.С.

10 клас                                                                                       

Коваленко Олександра        І          ПМГ                               Бойко В.С.

Руденко Анастасія               ІІ         ПМГ                               Бойко В.С.

Лях Андрій                             ІІІ       гімназія №31                 Орещук С.К.

Іванчикова Олександра       ІІІ       СШ №17                         Карнаухова Н.К.

11 клас                                                                                       

Валєєва Наталія                     І          ПМГ                               Бойко В.С.

Мессінг Максим                   ІІ         "Берегиня"                    Сивак І.В.

Брожик Ганна                       ІІІ       гімназія №31                 Федоренко О.Б.

Усіченко Марія                     ІІІ       гімназія №31                 Федоренко О.Б.

Галич Марина                       ІІІ       ПМГ                               Бойко В.С.

Амеліна Юлія                        ІІІ       ПМГ                               Бойко В.С.

Васильєва Анна                      ІІІ       ПМГ                               Бойко В.С
Категорія: Мої файли | Додав: AlexSHOP
Переглядів: 503 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Copyright MyCorp © 2017
Безкоштовний хостинг uCoz