Каталог файлів
Меню сайту

Категорії розділу

Наше опитування
Яким браузером Ви корстуєтесь:
Всього відповідей: 872

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Пошук

Друзі сайту

Вітаю Вас, Гість · RSS 28.05.2017, 01:01

Головна » Файли » Мої файли

Переможці ІІ (міського) етапу Всеукраїнської олімпіади з правознавства
25.11.2011, 16:31

9 клас

Мамайсур Анастасія   І            ПМГ     Силенко В.А.

Воробйова Аліна        ІІ          гімназія №9 Валовенко О.О.

Ляпота Владислав      ІІ          ПМГ     Силенко В.А.

Костриця Анна           ІІ          гімназія №31 Гнідаш А.І.

Волосовська Анна      ІІ          ГПЛ     Ілющенко Н.С.

Тюкавіна Васіліса       ІІІ         ГПЛ     Ілющенко Н.С.

Короткошей Руслан   ІІІ         СШ №20 Бевза Ю.В.

Біляєва Олександра    ІІІ         гімназія №31 Прохоренко Н.Ю.

Михайленко Світлана ІІІ         гімназія №31 Гнідаш А.І.

Усіченко Аліна            ІІІ         гімназія №31 Гнідаш А.І.

Остахова Каріна         ІІІ         СШ №17 Козлюк А.Б.

Сапсай Дарיя               ІІІ         ЗОШ №5 Гриценко Н.М.

Володіна Дарина        ІІІ         ПМГ     Силенко В.А.

Іващенко Катерина    ІІІ         СШ №17 Горай А.В.

Сомик Ірина               ІІІ         ФІМЛІ  Гвоздь Л.Г.

10 клас

Ліміна Поліна               І            ГПЛ     Зімнін Ю.Ф.

Банадисева Анжела    ІІ          ПМГ     Силенко В.А.

Червінська Алла          ІІ          ФІМЛІ  Гвоздь Л.Г.

Дьо Ярослава              ІІ          ГПЛ     Зімнін Ю.Ф.

Вегера Анна                ІІ          ГПЛ     Зімнін Ю.Ф.

Снісар Дарина            ІІІ         гімназія №31 Гнідаш А.І.

Середенко Аліна         ІІІ         ЗОШ №30 Корнієнко Г.Л.

Богданова Катерина   ІІІ         "Берегиня" Туник Ю.І.

Ковбасенко Олена      ІІІ         ЗОШ №5 Гриценко Н.М.

Оніщенко Аліна           ІІІ         СШ №17 Горай А.В.

Марченко Іван             ІІІ         гімназія №9 Чумак А.І.

Лєсова Анна                ІІІ         СШ №17 Козлюк А.Б.

Когут  Юлія                  ІІІ         СШ №3   Бряник І.В.

Павлюк Марина          ІІІ         гімназія №31 Гнідаш А.І.

Танцюра Надія             ІІІ         ФІМЛІ  Гвоздь Л.Г.

Гончаренко Євгенія     ІІІ         ФІМЛІ  Гвоздь Л.Г.

Лях Андрій                    ІІІ         гімназія №31 Гнідаш А.І.

11 клас

Авдєєнко Злата                І            ПМГ   Силенко В.А.

Кальчук Альона               ІІ          ПМГ   Силенко В.А.

Кульбашна Поліна           ІІ          СШ №17 Козлюк А.Б.

Верещинська Анастасія  ІІІ         ГПЛ    Зімнін Ю.Ф.

Символокова Анастасія  ІІІ         ГПЛ   Зімнін Ю.Ф.

МорозоваВладислава     ІІІ         ГПЛ    Зімнін Ю.Ф.

Категорія: Мої файли | Додав: AlexSHOP
Переглядів: 951 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Copyright MyCorp © 2017
Безкоштовний хостинг uCoz