Каталог файлів
Меню сайту

Категорії розділу

Наше опитування
Яким браузером Ви корстуєтесь:
Всього відповідей: 872

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Пошук

Друзі сайту

Вітаю Вас, Гість · RSS 25.07.2017, 14:41

Головна » Файли » Мої файли

Результати ІІ (міського) етапу Міжнародного мовно – літературного конкурсу ім. Тараса Шевченка
21.11.2011, 14:06

5 клас

Толстюк Діана Анатоліївна           І             "Берегиня"       Фещенко Олена Василівна

Озеран Ксенія Євгеніївна               ІІ             ПМГ                Васіцька Світлана Кузьмівна

Масляна Світлана Олегівна             ІІ            Гімназія №31 Руденко Лариса Володимирівна

Хрипко Наталія Петрівна                 ІІ           ЗОШ №4           Зеленько Валентина Миколаївна

Вовк Ірина Олександрівна                ІІІ         СШ№3              Сатанівська Ірина Володимирівна

Патлань Дана Володимирівна          ІІІ    ЗОШ№7              Українець Інна Костянтинівна

Александрова Катерина Сергіївна   ІІІ    ЗОШ№5            Овсюк Валентина Миколаївна

Павкіна Влада Дмитрівна                   ІІІ         СШ№18           Литвиненко Людмила Миколаївна

6 клас                                                                                      

Бережна Дарина Андріївна                 І      Гімназія №9     Черненко Наталія Миколаївна

Шапошник Руслана Анатоліївна       ІІ         ЗОШ№25          Козова  Неоніла Андріївна

Васильєва Єлизавета Олексіївна        ІІ          ЗОШ№30         Бражник Лідія Миколаївна

Бринько Анастасія Сергіївна              ІІІ         ЗОШ№4          Головко Тетяна Петрівна

Козуля Сергій Ігрович                         ІІІ         ЗОШ№21         Шуть Олена Миколаївна

Грекало Дарина Володимирівна      ІІІ         ЗОШ№32         Жила Ірина Анатоліївна

Дачек Владислав Олексійович          ІІІ         СШ№17            Мащенко Лариса Олександрівна

7 клас                                                                                      

 Іщенко Катаріна Ігорівна                   І           ФІМЛІ              Ткаченко Світлана Миколаївна

Мордюшенко  Ірина Сергіївна          ІІ         Гімназія №9    Мельниченко Оксана Михайлівна

Безвершенко Ліза Валентинівна       ІІ         СШ№18              Архипова Валентина Петрівна

Підгорний  Єгор Русланович           ІІІ         СШ№33              Максимчук Тамара Володимирівна

Талалаєвська Марія Володимирівна ІІІ      СШ№3                Сатанівська Ірина Володмирівна

Піскун  Віта Сергіївна                            ІІІ      ЗОШ№12           Комар Валентина Іванівна

Іванець Ольга Андріївна                       ІІІ       ЗОШ№21          Шуть  Олена  Миколаївна

Кіріченко  Олена Михайлівна              ІІІ        СШ№28            Переверзєва Людмила Петрівна

Бука  Анна  Станіславівна                     ІІІ       колегіум           Гудзима Микола Іванович

Мамаєва Олександра Валеріївна         ІІІ       СШ№17            Палій Лідія Іванівна

Кравченко Юлія Олександрівна           ІІІ      ЗОШ№32          Грекало Тетяна  Дмитрівна

8 клас                                                                                      

Шевченко Катерина Григорівна          І          ЗОШ№32             Жила Ірина Анатоліївна

Паталах Дмитро Андрійович               ІІ         "Берегиня"           Скрипай Людмила Миколаївна

Кабан Яніна Олександрівна                  ІІ        Гімназія №31      Білан Людмила Валентинівна

Білик Марія Олександрівна                   ІІІ         ЗОШ№21            Литвин  Таїсія  Миколаївна

Ковач Богдан Олексійович                   ІІІ         ЗОШ№10            Гуріна Світлана Леонідівна

Кравець Аліна ВІталіївна                       ІІІ         Гімназія №9       Черненко Наталія Миколаївна

Педан  Анастасія Валентинівна            ІІІ        ГПЛ                     Соломаха Ніна Іванівна

9 клас                                                                                      

Коваленко Дарина Олексіївна              І         "Берегиня"          Москальчук Валентина Михайлівна

Городнюк Юлія Романівна                  ІІ         СШ№33               Матюша Людмила Михайлівна

Расулова Оксана Сергіївна                   ІІ        Гімназія №31     Білан Людмила Валентинівна

Чечель Анастасія Анатоліївна            ІІІ        СШ№20              Миколенко Тетяна Олександрівна

Дяченко Анастасія Сергіївна              ІІІ     Гімназія №9       Черненко Наталія Миколаївна

Перехрест Яна Василівна                     ІІІ     ГПЛ                     Калінчева Лідія  Михайлівна

Козловська Тетяна Володимирівна    ІІІ     ЗОШ№15          Яковчук  Ольга Василівна

10 клас                                                                                    

Демченко Інна Вікторівна                    І          ГПЛ                 Данильчук  Ольга Федорівна

Забудська  Ірина Сергіївна                  ІІ          СШ№33           Василик Зінаїда Іванівна

Чернуха Анастасія Ігорівна                 ІІ           СШ№18          Роєнко Оксана Петрівна

Большак  Анна Сергіївна                     ІІ           СШ№20          Вовкотруб Любов Олександрівна

Томенко Катерина Віталіївна            ІІІ         колегіум          Москальчук Валентина Михайлівна

Семенків Марина Анатоліївна         ІІІ      ЗОШ№19        Скринник Оксана Миколаївна

Мицук Анна Сергіївна                       ІІІ      ЗОШ№32        Жила Ірина Анатоліївна

Мазур Дмитро Олександрович       ІІІ     СШ№17            Палій  Лідія Іванівна

11 клас                                                                                    

Василевська Оксана Андріївна            І        СШ№20            Вовкотруб Любов Олександрівна

Алієва Єльнара Ельчинівна                 ІІ       ПМГ                 Гафінова Любов Василівна

Осьмак Наталія Юріївна                       ІІ        ГПЛ                 Соломаха Ніна Іванівна

Проценко Катерина Олександрівна   ІІ       ФІМЛІ              Асекрітова Валентина Костянтинівна

Прозоря Ольга  Сергіївна                    ІІІ       ЗОШ№26          Мартинова Ольга Андріївна

Бондаренко Вікторія Михайлівна      ІІІ       Колегіум          Скрипай  Людмила Миколаївна

Завгродня Альона Станіславівна      ІІІ       ЗОШ№8            Піменова Олена Владиславівна

 

Категорія: Мої файли | Додав: AlexSHOP
Переглядів: 1761 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Copyright MyCorp © 2017
Безкоштовний хостинг uCoz