Список переможців міської олімпіади з фізики - Мої файли - Каталог файлів - Черкаський міський методичний кабінет
Каталог файлів
Меню сайту

Категорії розділу

Наше опитування
Яким браузером Ви корстуєтесь:
Всього відповідей: 872

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Пошук

Друзі сайту

Вітаю Вас, Гість · RSS 25.03.2017, 05:51

Головна » Файли » Мої файли

Список переможців міської олімпіади з фізики
06.12.2012, 17:44

11 клас

І місце –  Оксамитний Юрій (ФІМЛІ) 

ІІ місце -  Буковський  Олександр (ФІМЛІ)

                 Мороз Андрій (ФІМЛІ)

ІІІ місце - Заболотній Дмитро (ФІМЛІ)

                  Лут Іван  (сш №17)

                  Оліфер Леонід  (сш №17)

                  Гусятин Кирил (ФіМЛІ)

10 клас 

І місце –   Полосухін Володимир (ФІМЛІ)

                  Ілляшенко Валентин (ФІМЛІ)         

ІІ місце – Сакер Ахмад (ФІМЛІ)

                 Тазетдінов  Олексій (ФІМЛІ)

                  Киричук  Оксана (ФІМЛІ)

ІІІ місце -  Підкуйко Олександр (гімн. №9)

                  Білик Данило (гімн. №9)

                  Скрипюк Богдан - (ФІМЛІ)

                  Власова Вероніка  (гімн.№9)

                   Кононенко Олена  (сш №17)

9 клас 

І місце –  Іваненко  Павло  (сш №17)

                 Солод Богдан  (ФІМЛІ)      

ІІ місце – Частоколенко Дар’я  (ФІМЛІ)

                 Глушенок Валерій  (ФІМЛІ)

                 Ганноцька Анастасія  (ФІМЛІ)

ІІІ місце -  Іванащенко Артур  (зош №30)

                  Огородніков Владислав  (ФІМЛІ)

                  Мисюра Юлія  (сш №17)

                  Куршаков Михайло (сш №17)

                  Луньов Антон  (ФІМЛІ)

                  Босецька Наталія  (ФІМЛІ)

                  Величко Ірина  (ГПЛ)

                  Пасічна Вікторія  (зош №19)

8 клас 

І місце –    Бровченко Анастасія (сш №28)

                  Дегтярьов Олексій (ФІМЛІ)  

ІІ місце –   Чагн Фіонг Ань (ФІМЛІ)

                   Побиванець Тарас (сш№17)

                   Месеча Сергій (гімн.№9)

ІІІ місце -   Наговський Єгор (гімн.№9)

                    Карлов Євген (ФІМЛІ)

                    Нечаєнко Сергій (сш №17)

                    Головко Владислав (ФІМЛІ)

                    Москаленко Світлана (сш №17)

                    Поїзд Максим (гімн.№31)            

7 клас 

І місце –  Братцев Антон (ПМГ)

                 Бринько Анастасія (зош №4)

ІІ місце – Придатко Владислав (зош №10)

                  Томіло Артем (ФІМЛІ)

Категорія: Мої файли | Додав: AlexSHOP
Переглядів: 886 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Copyright MyCorp © 2017
Безкоштовний хостинг uCoz