27 березня – Міжнародний День Театру - 28 Березня 2013 - Черкаський міський методичний кабінет
Меню сайту

Наше опитування
Яким браузером Ви корстуєтесь:
Всього відповідей: 872

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Пошук

Календар
«  Березень 2013  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Архів записів

Друзі сайту

Вітаю Вас, Гість · RSS 03.12.2016, 11:39

Головна » 2013 » Березень » 28 » 27 березня – Міжнародний День Театру
18:25
27 березня – Міжнародний День Театру

У цей святковий день на сцені Черкаського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені Тараса Шевченка відбулася церемонія нагородження учасників міського огляду-конкурсу театральних колективів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів «ВЕСЬ СВІТ – ТЕАТР!». Творчі колективи, їх керівники та окремі виконавці отримали дипломи у різних номінаціях. Семеро юних акторів були відзначені окремими призами конкурсу. 

 

У церемонії вручення взяли участь в.о. художнього керівника театру Сергій Проскурня,  актор і режисер-постановник театру  Олександр Павлютін, заступник директора департаменту освіти та гуманітарної політики міськвиконкому Євгеній Степко та методист міськметодкабінету установ освіти Ліана Деркач.

Номінації були визначені такі.

1. За вміння будувати і виховувати

Театральний гурток «Околиця»,  дитячо-юнацького клубу «Товариш», Багатопрофільного молодіжного центру,

Керівник – Ганна Леонідівна Пилипенко

Вистави «Хатка, яку збудував собі Джек» і «Дурне мишеня». 

2. За яскраві характери

Театральна група Клубу «Романтик» Багатопрофільного молодіжного центру

Керівник – Людмила Василівна Тараненко

Мюзикл «Муха-Цокотуха» 

3. За блискучий ансамбль акторських індивідуальностей

Театральний гурток «Веселі академіки» Черкаської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 3 Черкаської міської ради Черкаської області

Керівник – Ігор Олексійович Коркішко

Уривок з п’єси Карло Гольдоні «Кйоджинські суперечки» 

4. За вміння любити батьків, і не тільки на сцені

Гурток «Театральні сходинки» Черкаської загальноосвітньої  школи І-ІІІ ступенів №8 Черкаської міської ради Черкаської області

Керівник – Олена Миколаївна Геліконова

Вистава «Небесні світлячки» 

5. За креативність

Театр-студія «ЮКО» Черкаської загальноосвітньої  школи І-ІІІ ступенів №10 Черкаської міської ради Черкаської області

Керівник – Людмила Вікторівна Фесенко

Вистава «Як Колобок допоміг звірятам від злої Лисиці ліс врятувати» 

6. За вміння передати дивосвіт театру

Театральний гурток «Дивосвіт»

Черкаської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №17 Черкаської міської ради Черкаської області

Керівник – Галина Миколаївна Шепіль

Уривки з вистав «Лісова пісня» за драмою-феєрією Лесі Українки,  

«За двома зайцями» за Михайлом Старицьким 

7. За відчуття польоту

Театральний гурток «Феєрверк» Черкаської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 18 Черкаської міської ради Черкаської області

Керівник – Валентина Яківна Бондаренко

Уривок з п’єси  Олександра Гавроша «Ромео і Жасмін» 

8. За широкі обрії репертуару

Театр «Астрея» Черкаської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №20 Черкаської міської ради Черкаської області

Керівник – Валентина Олександрівна Федоренко

Уривки з вистав «Маленький принц» за Антуаном де Сент-Екзюпері

«Кайдашева сім’я» за Іваном Нечуєм-Левицьким

«Повість про Сонечку» за Мариною Цвєтаєвою 

9. За пошук нових форм у рамках Новорічних пригод

Театральна студія «Пролісок» Черкаської загальноосвітньої  школи І-ІІІ ступенів № 21 Черкаської міської ради Черкаської області

Керівник – Людмила Анатоліївна Сіденко,

консультант – Валентин Володимирович Слюсар

Вистава «Новорічні пригоди» 

10. За талановите свято неслухняності

Театральний гурток Черкаської загальноосвітньої  школи І-ІІІ ступенів № 21 Черкаської міської ради Черкаської області

Керівник – Антоніна Андріївна Ємець,

консультант – Валентин Володимирович Слюсар

Уривок з вистави «Пепсі Довгапанчоха» за Астрід Ліндгрен 

11. За новий стиль старої казки

Театральний гурток учнів 4-го класу Черкаської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 21 Черкаської міської ради Черкаської області

Керівник – Олена Титівна Терезюк

Вистава «Курочка ряба» 

12. За пошук сучасності в старій казці

Театральна студія Черкаської загальноосвітньої  школи І-ІІІ ступенів № 26 Черкаської міської ради Черкаської області

Керівник – Людмила Олександрівна Сергієць

Вистава «Нова казка на старий лад» 

13. За несподівану трактовку класичного твору

Драмгурток «Народна драма» Черкаської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 33 Черкаської міської ради Черкаської області

Керівник  – Наталія Іванівна Качур

Уривок з вистави «Кайдашева сім’я» за Іваном Нечуєм-Левицьким 

14. За вирішення конфлікту генерацій на користь молоді

Драматичний гурток «Маска» Черкаського фізико-математичного ліцею

Керівник – Олена Іванівна Киченко

Вистава «На перші гулі» за водевілем Степана Васильченка

 15. За мужність у боротьбі зі злом

 Театр мініатюр «Єль» Черкаського гуманітарно-правового ліцею Черкаської міської ради Черкаської області

Керівник – Ольга Валентинівна Єлсукова

Вистава «Лускунчик» за Ернстом Теодором Амадеєм Гофманом

 16. За проникнення у душі героїв

Театр-студія «Сучасник» Черкаського Центру дитячої та юнацької творчості

Керівник – Анна Василівна Борона.

Вистави «А зорі тут тихі» за Борисом Васильєвим

 17. За масштаб театральності

Театральний колектив «Круть-верть» Черкаської дитячої школи мистецтв

Педагог – Ніна Миколаївна Крикун

Музична вистава «Гуси-лебеді» і вистава «Мені тринадцятий минало»

 18. За служіння мистецтву театру

Театральний клас Черкаської дитячої школи мистецтв

Педагог – Ніна Василівна Лістрова

 19. За втілення теми талану

Театральний колектив учнів 6-8 класів Черкаської дитячої школи мистецтв

Педагог – Олександра Іванівна Сотніченко

Уривок із п’єси Олександра Яріна «Службовий вхід» і драматична композиція «Зіронька моя, ясная», за творами Тараса Шевченка

20. Подія театрального життя Черкас

Музичний театр «Вишиваночка» Черкаської музичної школи  № 2.

Режисер-постановник – Тетяна Василівна Лісова,

постановник вокальних номерів – Ольга Андріївна Зігун,

концертмейстер – Валентина Петрівна Яковенко.

Дитяча опера Миколи Лисенка «Коза-Дереза».

Переглядів: 434 | Додав: AlexSHOP | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Copyright MyCorp © 2016
Безкоштовний хостинг uCoz