Конкурс юних математиків - 8 Квітня 2013 - Черкаський міський методичний кабінет
Меню сайту

Наше опитування
Яким браузером Ви корстуєтесь:
Всього відповідей: 872

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Пошук

Календар
«  Квітень 2013  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

Архів записів

Друзі сайту

Вітаю Вас, Гість · RSS 10.12.2016, 04:59

Головна » 2013 » Квітень » 8 » Конкурс юних математиків
20:58
Конкурс юних математиків

6 квітня в Черкаській гімназії №9 ім. О. М. Луценка відбувся (II) міський етап конкурсу юних математиків серед учнів 3-4-5-х класів. В конкурсі взяли участь 42 учні 3-х класів, 35 учнів 4-х класів та 34 пятикласники. Під час конкурсу більшість учнів продемонстрували ґрунтовні знання програмового матеріалу, вміння критично і логічно мислити, виявили старанність та наполегливість.

Перемогу здобули:

I місце

Морозюк Анна - учениця 3 класу ЗОШ №22

Бояр Ганна – учениця 3 класу гімназії №9

Черненко Владислав – учень 4 класу ЗОШ №12

Літус Аліна – учениця 5 класу гімназії №9

Мурзін Іван – учень 5 класу СШ №13

Риба Богдан – учень 5 класу гімназії №31

 

II місце

Перемієнко Богдан – учень 3 класу СШ №13

Новіков Дмитро – учень 3 класу СШ №18

Рибалка Ксенія – учениця 3 класу колегіуму «Берегиня»

Каштан Вячеслав – учень 4 класу ПМГ

Кривко Андрій – учень 4 класу ЗОШ №15

Гапонюк Олексій – учень 5 класу ЗОШ №19

Мигаль Софія – учениця 5 класу ЗОШ №30

Іщенко Валентина – учениця 5 класу ЗОШ №34

Роман Анастасія – учениця 5 класу СШ №20

 

III місце

Смотритель Артем – учень 3 класу СШ №3

Нагорна Катерина – учениця 3 класу СШ №17

Звіздай Володимир – учень 3 класу ЗОШ №25

Коваль Назар – учень 4 класу гімназії №9

Степанець Сергій – учень 4 класу колегіуму «Берегиня»

Кошова Ольга – учениця 5 класу ЗОШ №7

Велько Назар – учень 5 класу

Личак Марія – учениця 5 класу приватної школи «Перлина»

Мамчура Вячеслав – учень 5 класу СШ №33

Швець Тетяна – учениця 5 класу ПМГ

 

Відзначені як кращі роботи:

Шіріняна Ернеста – учня 3 класу ПМГ

Носенка Владислава – учня 3 класу ЗОШ №2

Батенка Михайла – учня 3 класу ЗОШ №4

Головченка Владислава – учня 3 класу санаторної школи – інтернату

Шпоти Владислава – учня 3 класу ЗОШ №15

Калейнікова Арсенія – учня 3 класу ЗОШ №26

Швеця Миколи – учня 3 класу ЗОШ №29

Зінченко Софії – учениці 3 класу ЗОШ №30

Теленька Ярослава – учня 3 класу СШ №33

Бугайчука Артема – учня 4 класу СШ №3

Овсієнка Максима - учня 4 класу ЗОШ №4

Герасименко Анни – учениці 4 класу ЗОШ №25

Лута Назара – учня 4 класу ЗОШ №26

Васильченка Юрія – учня 4 класу СШ №28

Красовської Анастасії – учениці 4 класу СШ №33

 

Щиро вітаємо переможців і зичимо подальших успіхів!

 

 

 

 

Переглядів: 582 | Додав: AlexSHOP | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Copyright MyCorp © 2016
Безкоштовний хостинг uCoz