Конкурс знавців природи для учнів 3 - 4 класів - 15 Квітня 2013 - Черкаський міський методичний кабінет
Меню сайту

Наше опитування
Яким браузером Ви корстуєтесь:
Всього відповідей: 872

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Пошук

Календар
«  Квітень 2013  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

Архів записів

Друзі сайту

Вітаю Вас, Гість · RSS 03.12.2016, 11:37

Головна » 2013 » Квітень » 15 » Конкурс знавців природи для учнів 3 - 4 класів
15:52
Конкурс знавців природи для учнів 3 - 4 класів


Буває, часом сліпну від краси.

Спинюсь, не тямлю, що воно за диво, -

оці степи, це небо, ці ліси,

усе так гарно, чисто, незрадливо,

усе як є – дорога, явори,

усе моє, все зветься Україна.

Така краса, висока і нетлінна,

що хоч спинись і з Богом говори…

                                    Ліна Костенко

    13 квітня 2013 року на базі Черкаської гімназії №31 відбувся ІІ (міський) етап конкурсу знавців природи серед учні 3 – 4 класів. В конкурсі взяли участь 34 третьокласники та 34 учні 4 класів.

    Під час конкурсу молодші школярі черкаських шкіл продемонстрували високий рівень знань, ерудицію, компетентність в області освітньої галузі «Я і Україна», проявили  розумові здібності та моральні якості характеру.

            Перемогу здобули:

І місце

Титаренко Данило  - учень 3 класу  гімназії №9

Сакало Дмитро – учень 3класу гімназії №31

Лукяниця Василь - учень 4 класу ЗОШ №7

ІІ місце

Возняк Дмитро - учень 3 класу ЗОШ №2

Лукацька Анна-Єва - учениця 4класу гімназії №31

Добровольський Іван - учень 4 класу ПМГ

ІІІ місце

Шувалова Євгенія - учениця 3класу ЗОШ №7

Голоцван Поліна - учениця 3класу СШ №28

Овсієнко Максим - учень 4 класу ЗОШ №4

Синяговська Єлизавета - учениця 4 класу колегіуму «Берегиня»

Кривко Андрій - учень 4 класу ЗОШ №15

 

                   Відзнаку отримали

Запорожець Олександр - учень 3 класу ПМГ

Соломаха Софія – учениця 3 класу СШ№3

Гончаренко Назарій - учень 3 класу ЗОШ №4

Підгорний Віталій - учень 3 класу СШ №13

Шпота Владислав - учень 3 класу ЗОШ №15

Куліш Олег - учень 3 класу ЗОШ №19

Півень Артем - учень 3 класу ЗОШ №22

Вовна Анна - учениця 3 класу ЗОШ№29

Теленько Ярослав - учень 3 класу ЗОШ №33

Голуб Вероніка - учениця 4 класу ЗОШ№20

Якименко Андрій - учень 4 класу ЗОШ №33

Левченко Михайло - учень 4 класу СШ №27

Мацак Юлія - учениця 4 класу ЗОШ№26

Наливайко Нікіта- учень 4 класу ЗОШ №19

Бойко Олеся - учениця 4 класу ЗОШ №18

Черненко Владислав- учень 4 класу ЗОШ №12

Сергієчко Олексій - учень 4 класу  гімназії №9

Товстопят Нікіта - учень 4 класу СШ №3

Вітаємо переможців та зичимо подальших успіхів!!!


Переглядів: 461 | Додав: AlexSHOP | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Copyright MyCorp © 2016
Безкоштовний хостинг uCoz