Меню сайту

Наше опитування
Яким браузером Ви корстуєтесь:
Всього відповідей: 872

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Пошук

Календар
«  Квітень 2011  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930

Архів записів

Друзі сайту

Вітаю Вас, Гість · RSS 23.04.2017, 23:38

Головна » 2011 » Квітень » 18 » Лауреати міського огляду-конкурсу "Грайлива веселка" 2011 рік вокал
13:13
Лауреати міського огляду-конкурсу "Грайлива веселка" 2011 рік вокал

ЛАУРЕАТИ  
міського огляду-конкурсу "Грайлива веселка" 2011 рік
    

вокальні колективи МОЛОДШИЙ ВІК

  • студія "Беліссімо" СШ №20 І
  • ансамбль "Сонцеграй" СШ №28 ІІ
    Ансамбль "Карамельки" гімназія 31 ІІІ

вокальні колективи СЕРЕДНІЙ ВІК

  • шоу-гурт "Міккі-Маус" Арт-Майстер, ГПЛ І
  •  Ансамбль "Злагода" ЗОШ №7 І
     ансамбль "Джерельце" ЗОШ №19 ІІІ
     ансамбль ЗОШ №2 ІІ

вокальні колективи СТАРШИЙ ВІК

  • "Скерцо" ЗОШ №12 І
  •  гурт "Калита" ГПЛ ІІ
     "Boys Band" Арт-Майстер ІІ
     анс."Карамельки" гімназія 31 ІІІ

дуети, тріо, квартети

  • Тріо "Вершники" СШ №20 І
  •  Бичок Яна, Бублик Марія ЗОШ №12 І
     Дует гімназія №9 ІІ
     дует Драчов - Ромців гімназія 31 ІІ
     Дует Мандрікових СШ №3 ІІІ

солісти-вокалісти /ВІК 6-9 років/

  • Мішин Андрій ЗОШ №6 І
  •  Усіченко Марія Берегиня І
     Говоров Дмитро СШ №20 І
     Козленко Настя ЗОШ №30 ІІ
     Бондарь Аліна СШ №13 ІІ
     Пальчук Настя ЗНЗ №36 ІІІ
     Шевчук Анжеліка гімназія №9 ІІІ
     Даценко Денис ЗОШ №4 ІІІ

солісти-вокалісти /ВІК 10-12 років/

  • Петренко Інна ЗОШ №24 І
  •  Усіченко Анна СШ №20 І
     Атамась Каріна ЗОШ №7 ІІ
     Білоус Анна ЗОШ №19 ІІ
     Варданян Амалія ЗОШ №22 ІІ
     Вінцевич Юлія ЗОШ №8 ІІІ
     Кудря Оксана ЗОШ №19 ІІІ

солісти-вокалісти /ВІК 13-14 років/

  • Панченко Катерина ЗОШ №21 І
  •  Рудяка Валерія Арт-Майстер І
     Бутовська Анастасія СШ №17 І
     Ісмаілова Сабіна ЗОШ №32 І
     Субботова Катерина Атр-Майстер І
     Бичок Яна ЗОШ №12 ІІ
     Житнік Олександр ЗОШ №8 ІІ
     Кальченко Анна ЗОШ №34 ІІ
     Осипенко Поліна СШ №18 ІІ
     Панов Дмитро СШ №18 ІІІ
     Сидоренко Наталія ЗОШ №32 ІІІ
     Рахман Шаонур-Несса ЗОШ №15 ІІІ
     Сарнацька Марія ПМГ ІІІ

Переглядів: 541 | Додав: AlexSHOP | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Copyright MyCorp © 2017
Безкоштовний хостинг uCoz