Вітаємо переможців міського етапу конкурсу з української мови ім.П.Яцика (початкова школа) - 29 Листопада 2011 - Черкаський міський методичний кабінет
Меню сайту

Наше опитування
Яким браузером Ви корстуєтесь:
Всього відповідей: 872

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Пошук

Календар
«  Листопад 2011  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930

Архів записів

Друзі сайту

Вітаю Вас, Гість · RSS 25.02.2017, 11:22

Головна » 2011 » Листопад » 29 » Вітаємо переможців міського етапу конкурсу з української мови ім.П.Яцика (початкова школа)
02:02
Вітаємо переможців міського етапу конкурсу з української мови ім.П.Яцика (початкова школа)

Вітаємо переможців міського етапу ХІІ Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика!

Бублик Світлану

3 клас

І

Черкаська спеціалізована школа  І-ІІІ ступенів  №17

Овсієнка Максима

3 клас

ІІ

Черкаська загальноосвітня школа  І-ІІІ ступенів  №4

Черненка Владислава

3 клас

ІІ

Черкаська загальноосвітня школа  І-ІІІ ступенів  №12

Колісник Анфісу

 

Лазоріну Маргариту

3 клас

 

3 клас

ІІІ

 

ІІІ

Черкаська загальноосвітня школа  І-ІІІ ступенів  №26

Черкаська загальноосвітня школа  І-ІІІ ступенів  №15

Дернову Юлію

4 клас

І

Черкаська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №13

Головань Валерію

4 клас

ІІ

Черкаська гімназія №9

Панченка Ігоря

4 клас

ІІ

Черкаська загальноосвітня школа  І-ІІІ ступенів  №4

Швець Тетяну

4 клас

ІІ

Перша міська гімназія

Товстохатько Анну

4 клас

ІІІ

Черкаська гімназія №31

Харченко Анну

4 клас

ІІІ

Черкаська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №33

Пишну Анастасію

 

 

4 клас

ІІІ

Черкаська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №28

Оголошується подяка за якісну підготовку та глибокі знання:

3 клас 

Негрій Анастасії, спеціалізована школа І – ІІІ ступенів №3,

Наливайку Нікіті, загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів №19,

Павліченко Діані, загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів №15,

Пархоменко Анні, спеціалізована школа І – ІІІ ступенів №28,

Цікановській  Анні,  спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №17,

Баклан Олександрі, загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів №32,

Дуцькій Владиславі, спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №27,

Фоміченок  Дар’ї,  загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів №30.  

4 клас    

Барілко Весті, спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №17,

Варецькому Андрію, загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №11,

Мигаль Софії, загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №30,           

Олійник Яні, колегіум «Берегиня»,

Приходько Марії,  загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №11.

 

Переглядів: 586 | Додав: AlexSHOP | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Copyright MyCorp © 2017
Безкоштовний хостинг uCoz