Вручення нагород учасникам міського квесту "Тарасові шляхи" - 9 Грудня 2013 - Черкаський міський методичний кабінет
Меню сайту

Наше опитування
Яким браузером Ви корстуєтесь:
Всього відповідей: 872

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Пошук

Календар
«  Грудень 2013  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Архів записів

Друзі сайту

Вітаю Вас, Гість · RSS 03.12.2016, 11:38

Головна » 2013 » Грудень » 9 » Вручення нагород учасникам міського квесту "Тарасові шляхи"
11:45
Вручення нагород учасникам міського квесту "Тарасові шляхи"

У Центрі дитячої та юнацької творчості відбулася церемонія вручення нагород учасникам міського квесту, присвяченого 200-річчю з дня народження Тараса Шевченка - «Тарасові шляхи». 

У листопаді цього року 22 школи міста делегували найрозумніших і найшвидших своїх учнів для мандрівки Тарасовими шляхами, по сторінках творчості великого митця, історичних подіях того часу, його національній спадщині.

На сцені ЦДЮТ кожна команда презентувала глядачам «свій» квест, свої враження та найцікавіші моменти випробувань, у яких вони взяли участь. від Директор департаменту освіти та гуманітарної політики М.Л.Бакланова урочисто вручила дипломи та сертифікати учасника квесту в одній з номінацій.

Команди, які отримали дипломи:

І ступеню – команда «ФіМЛійські кобзарі» фізико-математичного ліцею,

команда «Заповіт» ЗОШ №26

ІІ ступеню – команда «Вишитий рушник» ЗОШ №2,

команда «Нащадки Тараса» №30

ІІІ ступеню – команда «Калина» СШ №3,

команда «Козацька рада» ЗОШ №25

Переможці у номінаціях:

номінація "Знавці творчості Т.Г.Шевченка»

-         команда «Гайдамаки» загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4

-         команда «Нащадки Тараса» гімназії №31

номінація «Життєвий шлях Кобзаря»

-         команда спеціалізованої школи №13

-         команда «Лілей» гімназії №9

номінація «Знавці поезії Т.Шевченка»

-         команда «Гайдамаки»  Першої міської гімназії

-         команда «Оріон» загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №21

-         команда «Берегиня» колегіуму Берегиня

номінація «Мистецтво Тарасового слова»

-         команда «Українська душа»  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №32

-         команда загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №19

номінація «Поетика картин Шевченка»

-         Команда «Розумна сімейка»  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №7

-         Команда «Енерджайзери» загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №8

-         Команда «Юні Шевченкознавці» загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №10

-         Команда «Тарасики» загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №11

-         Команда спеціалізованої школи №18

номінація «Шевченко – митець»

-         Команда «Хвиля»  спеціалізованої школи №20

-         Команда «Нащадки Тараса»  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №22

   

Переглядів: 271 | Додав: AlexSHOP | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Copyright MyCorp © 2016
Безкоштовний хостинг uCoz