Каталог статей
Меню сайту

Категорії розділу

Наше опитування
Яким браузером Ви корстуєтесь:
Всього відповідей: 876

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Пошук

Друзі сайту

Вітаю Вас, Гість · RSS 23.04.2018, 13:18

Головна » Статті » Мої статті

Періодичні видання, які передплачує бібліотека методичного кабінету (частина ІІ)

В основі концепції журналу «Математика в школі», лежить ідея про те, що роль математики в розвитку особистості дитини зумовлена універсальністю її мови як мови науки, техніки, природи, а належна математична культура є необхідною передумовою успішної соціалізації юнацтва у світі сучасних інформаційних технологій та ринкових умов.

«Біологія і хімія в школі»  - журнал для вчителя – головного адресата і автора журналу – пропонуються матеріали про сучасну наукову інтерпретацію теоретичних питань біології та хімії, поурочне планування, хімічний та біологічний експеримент, розробки уроків різних типів, проблеми охорони довкілля тощо.

Методику навчання фізики редакція журналу «Фізика та астрономія в школі» розробляє разом з учителем. «Вчимося досліджувати навколишній світ і застосовувати здобуті знання на практиці» – гасло цього сучасного науково-методичного часопису.

Журнал «Фізичне виховання в школі» всебічно допомагає вчителеві в реалізації стратегічної мети фізичного виховання дітей і молоді, формуючи позитивний імідж і предмета, і самого викладача фізичної культури, підвищуючи його статус.

Журнал «Трудова підготовка в закладах освіти» сприяє підвищенню кваліфікації вчителя трудового навчання та креслення, заповнюючи всі прогалини програмно-методичного забезпечення.

«Основи захисту Вітчизни» загальнодержавний методично – інформаційний журнал – для загальноосвітніх, професійно – технічних, позашкільних та вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації, а також фахівці МО, МНС, МВС і ТСОУ.

Науково-методичний журнал «Дефектологія» – незамінне видання для вчителів і вихователів спеціальних шкіл для дітей з різними психофізичними вадами.

Журнал «Обдарована дитина» - ексклюзивні матеріали з розвитку дитячих здібностей та талантів: тести, методики, тренінги розробки уроків та досвід кращих дошкільних та шкільних навчальних закладів. Для педагогів, психологів, батьків.

Журнал «Мистецтво та освіта» -  теорія та історія мистецької освіти, нові програми, методика викладання мистецтва, художня галерея.

Журнал «Дивослово» -  для вчителів української мови та літератури запропоновані такі розділи:  «Методика  викладання мови  і літератури», «Педагогічні  інновації», «Мовознавство», «З духовної  спадщини» і «Мистецька  вітальня».

Журнал «Надзвичайна ситуація» - єдиний державний щомісячний журнал в Україні про екстремальне в житті людини і природи. Центральне видання Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків катастроф.

Журнал «Соціальна педагогіка: теорія та практика». Проблематика: суспільство та сучасна соціальна парадигма, соціальна педагогіка й соціалізація особистості, соціально-педагогічна робота з дітьми та молоддю, професійна підготовка соціального педагога, історія соціальної педагогіки, проблемне поле соціальної педагогіки.

«Практична психологія та соціальна робота» - журнал для психологів, педагогів, батьків та широких верст населення. Тільки в цьому журналі – сучасні психолого – педагогічні технології, психодіагностичні тести, методики, спрямовані на попередження відставань у навчанні, формування особистості дитини, корекцію негативних рис її характеру, психокорекцію та психотерапію.

Журнал «Школа» - це настільна книга для всіх категорій заступників директора школи. Журна уміщує теоретичні, методичні та практичні матеріали з питань педагогіки і психології, технології навчання, організації роботи школи, висвітлює найцікавіший досвід освітян.

Журнал «Управління школою» - про те, що таке ефективне управління та яке відношення воно має до сучасної школи. Як керувати собою, людьми, своїм часом, фінансами й робочим процесом. Як розпізнати екстенсивні та інтенсивні технології навчання, виховання та управління.

«Завучу усе для роботи»  - журнал заступника директора школи. Система роботи, документація, досвід професіоналів, практичні матеріали.

Журнал «Педагогічна майстерня»  - ставить за мету допомогти вчителеві стати віртуозом педагогічної справи. Для цього на сторінках нашого журналу – актуальні інтерв’ю авторів книг та програм, новини освіти в країні й за кордоном, обговорення важливих питань шкільного життя.

Журнал «Виховна робота в школі» - теорія та психологія виховання; моделі виховних систем, досвід виховання, сценарії свят; нестандартні авторські розробки уроків та позакласних заходів – все це стане в нагоді - для класних керівників та організаторів виховної роботи в школі.

Журнал «Класному керівнику усе для роботи» - сучасні матеріали, практична психологія, професійні секрети, система роботи, документація, кращий досвід колег, сценарії, тренінги, поради спеціалістів.

Журнал «Шкільний бібліотекар»  — це професійне видання для шкільних бібліотекарів, спрямоване на допомогу в підвищенні їх компетентності та мобільності. Журнал освітлює практичні питання функціонування шкільних бібліотек, теоретичні та методичні аспекти діяльності, залучаючи до аналізу провідних бібліотечних фахівців. 

Категорія: Мої статті | Додав: AlexSHOP (28.09.2010)
Переглядів: 3300 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Copyright MyCorp © 2018
Безкоштовний хостинг uCoz