Каталог статей
Меню сайту

Категорії розділу

Наше опитування
Яким браузером Ви корстуєтесь:
Всього відповідей: 876

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Пошук

Друзі сайту

Вітаю Вас, Гість · RSS 22.05.2018, 02:26

Головна » Статті » Мої статті

Періодичні видання, які передплачує бібліотека методичного кабінету (частина ІІІ)

  Журнал «Позашкільна освіта» - журнал для тих, хто працює в галузі позашкільної освіти: для працівників палаців, будинків і клубів дитячої творчості, юних техніків, туристів і натуралістів. Унікальна інформація для роботи й корисні методичні поради. Передовий досвід і офіційні документи. У цьому журналі ви знайдете інформацію про інноваційні педагогічні технології, базу для типових навчальних планів, плани-конспекти занять, інформаційні та довідкові матеріали щодо проведення масових заходів

Журнал «Початкове навчання та виховання» - цікавий дидактичний матеріал ігрового характеру, поради спеціалістів (психологів, логопедів, лікарів, юристів), педагогічні знахідки, досвід учителів-практиків, що дає позитивні результати.

Журнал «Вивчаємо українську мову та літературу» - сучасний урок з української — сучасному вчителю-словеснику, новітні технології презентації навчального матеріалу на уроці, нове прочитання відомих текстів, актуальні проблеми  українського літературного процесу.

Журнал «Русский язык и литературав школах Украины» - рекомендации методистов, оригинальные педагогические находки, очерки, размышления, сценарии уроков, тематические аттестации, обзор новейших исследований в области языка и литературы

Журнал «Зарубіжна література в школах України» - методичні рекомендації вчителя всесвітньої літератури, розробки уроків, творчі лабораторії.

Журнал «Англійська мова й література» - повне інформаційно - методичне забезпечення викладання англійської мови в середній школі: сучасні методики, розробки уроків, тести, ігри, завдання, тексти для читання та аудіювання, дидактичні матеріали на спеціальних сторінках для копіювання.

«Англійська мова в початковій школі» — журнал для тих, хто навчає наймолодших. Матеріали до занять, майстерня, новітні методики, поради психологів

Журнал «Математика в школах України» -  пропонує вчителям інструктивні матеріали, методичні рекомендації щодо вивчення окремих тем, розробки уроків, дидактичні матеріали для перевірки й оцінювання навчальних досягнень учнів, завдання олімпіад, конкурсів і турнірів різних рівнів та їх розв’язання, а також ще багато цікавого й корисного для вчителя математики.

Журнал «Математика в школах України. Позакласна робота» -  практичний журнал учителя математики. Усе для позакласної роботи: розробки позакласних заходів, матеріали для гуртків і факультативів, підготовки до олімпіад та ще багато цікавого

Журнал «Фізика в школах України» -  офіційні документи МОНУ, методичні рекомендації, стандарти освіти з фізики й  астрономії, програми спецкурсів і факультативів, варіанти календарного планування, огляд навчальної методичної і дидактичної літератури, методичні рекомендації щодо розв’язання навчальних  конкурсних, олімпіадних задач.

Журнал «Історія та правознавство» - розробки уроків, тематичних і позакласних заходів,інтерв’ю з авторами підручників і програм, рекомендації провідних методистів та спеціалістів Міністерства освіти, актуальні питання сучасної історичної науки.

Журнал «Біологія» - включає 4 основні блоки інформації: офіційний (новини Міністерства освіти і науки, програми, нормативні документи); методичний (розробки уроків, рекомендації щодо організації позакласної роботи); науково - пізнавальний (актуальні проблеми біології та екології; імена, дати, події); інформаційний калейдоскоп (розгляд та аналіз підручників і посібників, завдань олімпіад; обговорення ідей, запропонованих читачами.

Журнал «Хімія» - найпотрібніша і найновіша інформація в галузі хімії та її викладання. Чітка структура. Наукова обґрунтованість. Оперативність. Простота й зрозуміла логіка подачі матеріалу. Видання поєднує досвід учителів, які вже багато років працюють у школі, найновіші розробки вчених хіміків і поради молодим учителям. 

Журнал «Географія»  для тих, хто щодня крокує стежинами шкільної географії, хто прагне досягти вершин педагогічної майстерності: методичні рекомендації; розробки уроків; різноманітні матеріали до тем шкільного курсу;  актуальні питання сучасної географічної науки; класичні та нові підходи до навчального процесу, визначні події, дискусії.

Журнал «Економіка в школах України» - практична спрямованість, зрозумілість, доступність. Рубрики: конструктор уроку, сучасна статистика, аналіз, коментарі, калейдоскоп новин, складові успіху та інше.

Журнал «Інформатика в школі» - повне методичне забезпечення, досвід, сучасні технології, практичні розробки вчителів інформатики.

Журнал «Фізичне виховання в школах України» - повне методичне забезпечення, досвід колег, сучасні тенденції й розробки вчителів.

Журнал «Трудове навчання в школі» - повне методичне забезпечення, досвід, практичні доробки, сучасні технології.

Журнал «Мистецтво в школі» - повне методичне забезпечення, досвід, сучасний дидактичний матеріал у спеціальних вкладах.

Журнал «Основи здоров’я» - на сторінках журналу – розробки уроків, сценарії позакласних заходів, матеріали до уроку, додаткова інформація з різних джерел, сучасна методика викладання. У журналі уміщені матеріали, які допоможуть учителям сформувати пріоритет здорового способу життя.

Категорія: Мої статті | Додав: AlexSHOP (28.09.2010)
Переглядів: 1859 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Copyright MyCorp © 2018
Безкоштовний хостинг uCoz