Результати конкурсу знавців природи - Мої статті - Каталог статей - Черкаський міський методичний кабінет
Каталог статей
Меню сайту

Категорії розділу

Наше опитування
Яким браузером Ви корстуєтесь:
Всього відповідей: 872

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Пошук

Друзі сайту

Вітаю Вас, Гість · RSS 24.01.2017, 02:52

Головна » Статті » Мої статті

Результати конкурсу знавців природи

Результати

V (міського) конкурсу знавців природи

серед учнів 6 класів

 

1.      Братцев Антон , Перша міська гімназія - 38 балів - ІІ місце

вчитель Копійка Леонід Васильович

2.      Коренюк Олексій, загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 – 37,5 бала - ІІ місце

вчитель Киба Наталія Вікторівна

3.      Ісаєнко Євгеній, спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3 – 38 балів - ІІ місце

вчитель Коваль Віктор Іванович

4.      Федоренко Лілія,  загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 – 44 бали - І місце

вчитель Ніколаєва Неля Іванівна

5. Перебинос Владислав, загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 – 43 бала -І місце

вчитель Бут Євгенія Олександрівна

6.      Колодочка Олександр, загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6 – 21,5 бала

вчитель Крючкова Тетяна Миколаївна

7.      Ткач Тетяна, загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7 – 37 балів - ІІ місце

вчитель Дудник Тетяна Анатоліївна

8.      Суліма Тетяна, загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №8 – 22,5 бала

вчитель Овчаренко Світлана Михайлівна

9.      Петренко Юрій, гімназія №9 ім. О.М. Луценка – 36 балів - ІІІ місце

вчитель Шевченко Лариса Миколаївна

10.  Перепечай Катерина, загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №10 – 32,5 бала - ІІІ місце

вчитель  Михайлюк Інна Іванівна

10. Фронзей Павло, загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №11 – 31 бал

вчитель Строкань Валентина Іванівна

11.  Жегета Іван, загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №12 – 32 бала

вчитель Лисенко Євгенія Павлівна

12. Васильєва Анастасія, спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №13 – 30 балів

вчитель Приступа Наталія Володимирівна

13. Рачек Владислав, спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №17 – 35,5 балів - ІІІ місце

вчитель Сергата Лариса Миколаївна

14. Суденко Любов, загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №19 – 33 бали - ІІІ місце

вчитель Головачова Людмила Олексіївна

15. Красилівський Євген, спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №20 – 28 балів

вчитель Товмач Любов Федорівна

16. Козуля Сергій, загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №21 – 37 балів - ІІ місце

вчитель Гайдукова Світлана Анатоліївна

18. Загребельна Олександра, загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №22 – 25 балів

вчитель Лубко Л.В.

19. Козуля Людмила, загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №24 – 26 балів  

вчитель Кулинич Любов Іванівна

20. Шапошник Руслана, загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №25 – 35,5 -  ІІІ місце

вчитель Куца Ольга Степанівна

21. Кравцов Микита, загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №26 – 21,5 бала

вчитель Засенко Людмила Петрівна

22. Луцик Едуард, спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №27 – 29 балів

вчитель Шинкаренко Любов Олександрівна

23. Смірнов Артем, спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №28 – 25,5 бала

вчитель Ємельянова Валентина Прокопівна

24. Заєць Богдан, загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №29 – 37 балів – ІІ місце

вчитель Швецова Тетяна Степанівна

25. Васильєва Єлизавета, загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №30 – 32,5 бала – ІІІ місце

вчитель Мигаль Надія Петрівна

26. Кудря Марія, гімназія №31 – 32 бали

вчитель Портенко Лариса Іванівна

27. Ціон Михайло, спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №33 – 44 бали – І місце

вчитель Плахотнюк Ліана Михайлівна

28. Авраменко Євген, загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – ліцей спортивного профілю №34

– 28 балів, вчитель Дядюшенко Світлана Петрівна

29. Шевченко Анастасія, санаторна школа - інтернат – 24 бали

вчитель Рога Тетяна Павлівна

 

 

 


    

Результати

V (міського) конкурсу знавців природи

серед учнів 5 класів

 

1.      Шкіньова Катерина , Перша міська гімназія - 29 балів - ІІІ місце

вчитель Поурець Тетяна Анатоліївна

2.      Мірошниченко Ростислав, загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 – 23 бали

вчитель Киба Наталія Вікторівна

3.      Білоус Ольга, спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3 – 21 бал

вчитель Коваль Віктор Іванович

4.      Трюхан Владислав,  загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 – 19 балів

вчитель Ніколаєва Неля Іванівна

5. Середенко Владислав, загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 – 31,5 бала - ІІІ місце

вчитель Бут Євгенія Олександрівна

6.      Бараненко Роман, загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6 – 18 балів

вчитель Крючкова Тетяна Миколаївна

7.      Крохмальна Поліна, загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №8 – 21 бал

вчитель Овчаренко Світлана Михайлівна

8.      Фролова Катерина, гімназія №9 ім. О.М. Луценка – 28,5 бала - ІІІ місце

вчитель Лисенко Неллі Олександрівна

9.      Парамуд Катерина, загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №10 – 24 бали

вчитель  Михайлюк Інна Іванівна

10. Осауленко В‘ячеслав, загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №11 – 26 балів

вчитель Строкань Валентина Іванівна

11.  Кобець Артем, загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №12 – 33,5 бала - ІІ місце

вчитель Лисенко Євгенія Павлівна

12. Путря Анна, спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №13 – 21 бал

вчитель Кириченко Валерій Якович

13. Кузнецова Катерина, спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №17 – 30 балів - ІІІ місце

вчитель Логвин Людмила Іванівна

14. Тесля Роман, спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №18 – 36,5 бала - І місце

      вчитель Дроботова Валентина Леонідівна

15. Вишневецька Вікторія, спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №18 – 33 бали - ІІ місце

вчитель Дроботова Валентина Леонідівна

16. Фещенко Богдан, загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №19 – 37 балів - І місце

вчитель Головачова Людмила Олексіївна

17. Ткаченко Максим, загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №21 – 22 бали

вчитель Гайдукова Світлана Анатоліївна

18. Панченко Інна, загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №22 – 20 балів

вчитель Задорожня Марія Павлівна

19. Толстюк Діана, колегіум «Берегиня» - 31 бал – ІІІ місце

вчитель Жиденко Любов Володимирівна

20. Смаглюк Владислав, загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №24 – 34,5 бала – ІІ місце

вчитель Кулинич Любов Іванівна

21. Рашко Ольга, загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №26 – 24 бали

вчитель Яценко Варвара Василівна

22. Ковальчук Ніна, спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №27 – 14 балів

вчитель Ніколенко Ніна Василівна

23. Попов Максим, спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №28 – 11 балів

вчитель Ємельянова Валентина Прокопівна

24. Фартушна Аліса, загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №29 – 33 бали – ІІ місце

вчитель Губський Олександр Павлович

25. Давиденко Діана, гімназія №31 – 28 балів - ІІІ місце

вчитель Портенко Лариса Іванівна

26. Лебединський Богдан, спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №33 – 23,5 бала

вчитель Громова Тетяна Василівна

27.Кузьменко Олександра, загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – ліцей спортивного профілю№34 – 26 балів, вчитель Дядюшенко Світлана Петрівна

28. Старова Таїсія, санаторна школа - інтернат – 27 балів - ІІІ місце

вчитель Рога Тетяна Павлівна

Категорія: Мої статті | Додав: AlexSHOP (25.04.2012)
Переглядів: 759 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Copyright MyCorp © 2017
Безкоштовний хостинг uCoz