Каталог файлів
Меню сайту

Категорії розділу

Наше опитування
Яким браузером Ви корстуєтесь:
Всього відповідей: 878

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Пошук

Друзі сайту

Вітаю Вас, Гість · RSS 22.10.2019, 06:55

Головна » Файли » Мої файли

У категорії матеріалів: 157
Показано матеріалів: 1-10
Сторінки: 1 2 3 ... 15 16 »

Сортувати по: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Завантаженням · Переглядам
Вітаємо!
Мої файли | Переглядів: 734 | Завантажень: 49 | Додав: AlexSHOP | Дата: 22.01.2014 | Коментарі (0)

Вимоги до фотокартки
Мої файли | Переглядів: 506 | Завантажень: 36 | Додав: AlexSHOP | Дата: 27.12.2013 | Коментарі (0)

ЗНО-2014. Читали, чули, знаємо!
Мої файли | Переглядів: 608 | Завантажень: 44 | Додав: AlexSHOP | Дата: 27.12.2013 | Коментарі (0)

ЗНО-2014. Реєстрація
Мої файли | Переглядів: 469 | Завантажень: 40 | Додав: AlexSHOP | Дата: 27.12.2013 | Коментарі (0)

Зразки довідки на ЗНО
Мої файли | Переглядів: 675 | Завантажень: 54 | Додав: AlexSHOP | Дата: 27.12.2013 | Коментарі (0)

Контрольні роботи з базових дисциплін МАН 2013-2014
Мої файли | Переглядів: 1288 | Завантажень: 242 | Додав: AlexSHOP | Дата: 20.12.2013 | Коментарі (0)

Титулка МАН
Мої файли | Переглядів: 3870 | Завантажень: 93 | Додав: AlexSHOP | Дата: 16.12.2013 | Коментарі (0)

Результати олмпіади з педагогіки та психології
Мої файли | Переглядів: 685 | Завантажень: 76 | Додав: AlexSHOP | Дата: 16.12.2013 | Коментарі (0)

Вітаємо переможців!
Мої файли | Переглядів: 1148 | Завантажень: 63 | Додав: AlexSHOP | Дата: 11.12.2013 | Коментарі (1)

Вітаємо!

11 клас

 

1 місце – Власова Вероніка Володимирівна – гімназія №9

                Мельник Марат Костянтинович – ФІМЛІ 

2 місце – Полосухін Володимир Андрійович – ФІМЛІ

                Іляшенко Валентин Павлович – ФІМЛІ

                Тазетдінов Олексій Валерійович – ФІМЛІ

3 місце – Богославець Олег Сергійович – гімназія №9

                Супруненко Ілля Олександрович – СШ №17

                Харченко Владислав Олегович – ЗОШ №8

                Скороходько Артем Сергійович – СШ №17

                Іщенко Артем Сергійович – гімназія №31



10 клас

 

1 місце – Іваненко Павло Анатолійович – СШ №17

                Частоколенко Дар'я Ігорівна – ФІМЛІ

2 місце – Мисюра Юлія Олександрівна – СШ №17

                Куршаков Михайло Дмитрович – СШ №17

                Щарацький  Олександр Сергійович – СШ №17

                Луньов Антон Валерійович – ФІМЛІ

3 місце – Люта Анастасія Володимирівна – ФІМЛІ

                Осмоловський Андрій Якович – СШ №17

                Сторчак Максим Євгенович – гімназія №9

                Солод Богдан Юрійович – ФІМЛІ

                Водяник Анна Володимирівна – ЗОШ №8               


Мої файли | Переглядів: 1362 | Завантажень: 0 | Додав: AlexSHOP | Дата: 06.12.2013 | Коментарі (0)

Copyright MyCorp © 2019
Безкоштовний хостинг uCoz