|
|
Косенкова Інна Анатоліївна
завідуюча міським методичним кабінетом установ освіти Дні та час прийому: Щоденно 8.00-13.00 14.00-17.00 Кабінет: 115 Телефон: 37-30-22 E-mail: mmk@2upost.com |
|
|
Хижняк Тамара Василівна заступник завідуючої міським методичним кабінетом установ освіти Кабінет: 113 Сайт: http://librmmk.ucoz.ua/ |
|
|
Гнідаш Андрій Іванович історія, право, етика Дні та час прийому: понеділок 10.00-15.00 Кабінет: 102 Телефон: 37-64-78 E-mail: -
Сайт: http://phistory.at.ua/
|
|
|
Євдокимова Тетяна Олексіївна математика, фізика, астрономія Дні та час прийому: четвер 15.00 - 17.00 Кабінет: 102 Телефон: 37-64-78 E-mail: -
Сайт:http://mfa.at.ua
|
|
|
Мединська Валентина Михайлівна початкове навчання Дні та час прийому: вівторок 15.00 - 17.00 Кабінет: 105 Телефон: 37-64-78 E-mail: medinska7@ukr.net
Сайт: http://maluki.at.ua/ |
|
|
Дмитренко Любов Геннадіївна початкове навчання, корекційна робота (дефектологи, логопеди) Дні та час прийому: вівторок 15.00 - 17.00 Кабінет: 105 Телефон: 37-64-78 E-mail: LGDm@ukr.net
|
|
|
Чередніченко Валентина Михайлівна іноземні мови Дні та час прийому: понеділок 8.00 - 15.00 п'ятниця 8.00 - 15.00 Кабінет: 108 Телефон: 37-11-68 E-mail: valchermih@ukr.net
Сайт: http://inozemna.at.ua
|
|
|
Прокопенко Степан Самійлович фізвиховання, ДПЮ, трудове навчання Дні та час прийому: середа 8.00-13.00 п'ятниця 8.00-13.00 Кабінет: 104 Телефон: 37-11-68 E-mail:prostepan47@yandex.ru
Сайт:http://tehnologiya.at.ua/
|
|
|
Деркач Ліана Михайлівна виховна робота, учнівське самоврядування Дні та час прийому: вівторок 8.00-17.00 середа 8.00-13.00 Кабінет: 108 Телефон: 37-11-68 E-mail: derkach(at)gala.net
Сайт: http://vihovna.at.ua/
|
|
|
Корнелюк Любов Петрівна дошкільна освіта Дні та час прийому: понеділок 9.00-13.00 п'ятниця 9.00-13.00 Кабінет: 105 Телефон: 45-20-95 E-mail: -
Сайт: http://maluki.at.ua/
|
|
|
Крижанівський Володимир Валерійович географія, економіка, природознавство, ЗНО Дні та час прийому: вівторок 15.00-17.00 четвер 15.00-17.00 Кабінет: 112 Телефон: 37-64-78 E-mail: geometodck@yandex.ua
Сайт:http://geoecon.at.ua/
|
|
|
Дєєва Юлія Геннадіївна Цивільний захист, предмети художньо-естетичного циклу Дні та час прийому: Кабінет: 112 Телефон: 37-64-78 E-mail: -
Сайт:http://estetik.ko3.ru |
|
|
Бушина Інна Борисівна Інформатика Дні та час прийому: вівторок 15.00-17.00 четвер 15.00-17.00 Кабінет: 112 Телефон: (0472) 37-64-78 E-mail:mmk.informatika@gmail.com
Сайт:http://informck.at.ua/
|
|
|
Чмигова Олена Олександрівна Українська мова і література, світова література Дні та час прийому: середа, 14.00 -17.15 Кабінет: 108 Телефон: 37 11 68 E-mail: lenad_i@ukr.net Сайт:http://ukrmetod.at.ua/ |
|
|
|
|
|
Люлько Світлана Василівна Біологія, хімія Дні та час прийому: середа, 14.00 -17.15 Кабінет: 112 Телефон: 37 64 78 E-mail: Сайт:http://priroda-ck.at.ua/ |