Каталог файлів
Меню сайту

Категорії розділу

Наше опитування
Яким браузером Ви корстуєтесь:
Всього відповідей: 872

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Пошук

Друзі сайту

Вітаю Вас, Гість · RSS 24.06.2017, 10:43

Головна » Файли » Мої файли

Переможці ІІ (міського) етапу Всеукраїнської олімпіади з хімії
14.12.2011, 19:57
7 клас
Луговський Андрій Олександрович       І               ЗОШ № 5               Сомік В.І.
Месеча Сергій Андрійович                    ІІ              гімназія № 9           Заболоцька О.В.
Коваленко Анастасія Дмитрівна             ІІ              ПМГ                       Радько І.А.
Поїзд Максим Сергійович                      ІІ              гімназія № 31         Білорус А. В.
Андруховський Максим Андрійович      ІІ              ЗОШ № 32              Герасименко О.О.
Шестопалова Анастасія Вікторівна        ІІІ             СШ № 33                Кисленко Т.Л.
Литвинюк Ілля Михайлович                  ІІІ             СШ № 17                Смаглюк Ю.І.
Деркач Максим Юрійович                      ІІІ            СШ № 33                Кисленко Т.Л.
Кузьменко Дар’я Олександрівна           ІІІ             ЗОШ № 32              Овчаренко І.Ю.
Демченко Нікіта Сергійович                  ІІІ             ЗОШ № 15              Стеценко І.В.
Лагода Ярина Богданівна                     ІІІ             ЗОШ № 24              Кулініч Л.І.
Ніхоца Аліна Андріївна                         ІІІ             СШ № 17                Смаглюк Ю.І.
Пасєка Катерина Василівна                  ІІІ             СШ № 33                 Кисленко Т.Л.
8 клас
Солод Богдан Юрійович                         І             ФіМЛі                       Баранова І.С.
Частоколенко Дар’я Ігорівна                  ІІ            СШ № 17                 Смаглюк Ю.І.
Люта Анастасія Володимирівна               ІІ            ФіМЛі                       Баранова І.С.
Торгало Павло Сергійович                      ІІ            ФіМЛі                       Баранова І.С.
Коновальчук Ярослав Володимирович    ІІ            СШ № 17                 Смаглюк Ю.І.
Шевченко Катерина Григорівна               ІІ            ЗОШ № 32               Овчаренко І.Ю.
Кисленко Василь Сергійович                  ІІІ           ЗОШ № 4                 Баранова Т.В.
Мальований Ярослав Ігорович                ІІІ           СШ № 17                 Смаглюк Ю.І.
Макаренко Валерія Віталіївна                 ІІІ            ГПЛ                        Ткаченко І.І.
Місюра Юлія Олександрівна                   ІІІ            СШ № 17                Смаглюк Ю.І.
Горбик Наталія Іванівна                         ІІІ            ЗОШ № 26               Овсієнко Н.І.
Шморгун Аліна Ігорівна                          ІІІ            ФіМЛі                      Баранова І.С.
Хомік Михайло Вікторович                      ІІІ            ГПЛ                        Ткаченко І.І.
9 клас
Кравченко Ірина Сергіївна                      І             ГПЛ                         Ткаченко І.І.
Кіпоть Софія Михайлівна                         І            ФіМЛі                        Баранова І.С.
Нестеренко Сергій Юрійович                   ІІ            ЗОШ № 4                  Баранова Т.В.
Мазур Максим Юрійович                          ІІ           ФіМЛі                        Баранова І.С.
Іляшенко Валентин Павлович                 ІІ           ФіМЛі                        Баранова І.С.
Гвоздик Ірина В’ячеславівна                   ІІ           ЗОШ № 15                Стеценко І.В.
Токарева Тетяна Юріївна                         ІІІ          ЗОШ № 32                Герасименко О.О.
Фролов Сергій Вадимович                       ІІІ          ФіМЛі                        Баранова І.С.
Кузуб Наталія Олександрівна                  ІІІ          гімназія № 31            Білорус А.В.
Кожем’якін Дмитро Олексійович               ІІІ           ЗОШ № 32                Герасименко О.О.
Рожнова Тетяна Василівна                       ІІІ          гімназія № 9             Рудь Є.О.
10 клас
Кульбачний Максим Андрійович                І            ЗОШ № 32               Овчаренко І.Ю.
Аршутова Наталія Олександрівна              ІІ           ГПЛ                         Ткаченко І.І.
Скринник Максим Вікторович                    ІІІ          ЗОШ № 19               Головачова Л.О.
Ковтун Богдан Олександрович                 ІІІ          СШ № 3                   Будавіцька С.В.
Калюжний Владислав Віталійович             ІІІ          ФіМЛі                       Компанієць Т.П.
Волошенко Тамара Миколаївна                 ІІІ           ГПЛ                         Ткаченко І.І.
Барнацький Олександр Русланович          ІІІ           СШ № 33                Підгорна В.П.
Бороненко Олександр Олександрович      ІІІ           ЗОШ № 15              Стеценко І.В.
11 клас
Кошова Наталія Віталіївна                          І           ФіМЛі                       Баранова І.С.
Рассолова Анастасія Юріївна                      І           ФіМЛі                       Баранова І.С.
Гончаренко Марія Олександрівна               ІІ          ФіМЛі                       Баранова І.С.
Турченюк Наталія Олегівна                        ІІ          ФіМЛі                       Баранова І.С.
Сакуров Павло Олегович                           ІІ          ФіМЛі                       Баранова І.С.
Білан Вікторія Миколаївна                          ІІІ        колегіум "Берегиня"   Хилько О.М.
Бойченко Денис Віталійович                       ІІІ        ЗОШ № 15                Стеценко І.В.
Гринівецька Ольга Володимирівна              ІІІ        ЗОШ № 24                Кулініч Л.І.
Акуліна Анастасія Олегівна                         ІІІ       СШ № 3                    Будавіцька С.В.
Свинаренко Дмитро Вікторович                   ІІІ       СШ № 33                   Підгорна В.П.
ІІІ місце Кошкіна Ангеліна Олегівна                         гімназія № 9, вчитель Рудь Є.О.
Категорія: Мої файли | Додав: AlexSHOP
Переглядів: 1031 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Copyright MyCorp © 2017
Безкоштовний хостинг uCoz