Каталог файлів
Меню сайту

Категорії розділу

Наше опитування
Яким браузером Ви корстуєтесь:
Всього відповідей: 872

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Пошук

Друзі сайту

Вітаю Вас, Гість · RSS 24.04.2017, 05:22

Головна » Файли » Мої файли

Переможці ІІ (міського) етапу Всеукраїнської олімпіади з математики
18.11.2011, 16:00

6 клас

Кузьомінська Вікторія                       І                    ПМГ            Гришко В.І.  

Брамцев Антон                                 І                    ПМГ            Гришко В.І.  

Шевченко Анастасія                         ІІ                   гімназія №31 Кириченко Л.М.  

Васильєва Єлиизавета                     ІІ                ЗОШ №30    Черкасова Т.О.  

Андрущенко Дмитро                         ІІІ                 гімназія №31 Кириченко Л.М.  

Ільченко Дмитрій                             ІІІ                 "Берегиня"  Пучковська Л.О.

Науменко Валерія                            ІІІ                 ЗОШ №26    Смагіна О.І.

Бринько Анастасія                           ІІІ                 ЗОШ №4      Деляєва С.Ю.

Меленесцева Аліна                          ІІІ                 СШ №13      Чорнодубравська О.В.

Семененко Ілля                               ІІІ                 "Берегиня"  Бондарєва І.В.  

Ісаєнко Євгеній                               ІІІ                 СШ №3        Кононенко Т.Г.

Карпович Олександр                       ІІІ                 СШ №3        Кононенко Т.Г.  

7 клас

Антоневич Мирина                            І                    ФІМЛІ         Барвінок Р.Л.  

Ломако Богдан                                 І                    ФІМЛІ         Барвінок Р.Л.  

Кимберський Захар                          І                    СШ №27      Кикоть Л.М.

Головко Владислав                          ІІ                   ФІМЛІ         Барвінок Р.Л.

Іщенко Катерина                              ІІ                   ФІМЛІ         Барвінок Р.Л.

Маслов Тарас                                   ІІ                   ФІМЛІ         Барвінок Р.Л.

Парій Данило                                    ІІ                   ФІМЛІ         Барвінок Р.Л.

Карлов Євген                                   ІІ                   ФІМЛІ         Барвінок Р.Л.

Побиванець Тарас                            ІІ                   СШ №17      Атамась Т.В.

Ніколаєва Наталія                            ІІ                   гімназія №31 Гребеннікова Т.Д.

Гаврилюк Владислав                       ІІ                   СШ №17      Данько О.А.

Коваленко Юрій                               ІІ                   СШ №17      Данько О.А.

Отрешко Володимир                         ІІ                   ФІМЛІ         Барвінок Р.Л.  

Загоруйко Олександра                    ІІ                   гімназія №31 Гребеннікова Т.Д.

Дихтярьов Олексій                          ІІ                   ФІМЛІ         Барвінок Р.Л.

Котляренко Андрій                         ІІІ                 СШ №28      Кобильник О. В.

Андрухівський Максим                    ІІІ                 ЗОШ №32    Павлик К.В.  

Ляховий Ілля                                  ІІІ                 СШ №20      Чиж Н.О.  

Ромашка Владислав                        ІІІ                 "Берегиня"  Каракаш І.М.  

Москаленко Світлана                      ІІІ                 СШ №17      Данько О.А.

Луговський Андрій                          ІІІ                 ЗОШ №5      Хоменко О.П.  

 8 клас  

Частоколенко Дарיя                         І                    СШ №17      Третяк Н.М.  

Луньов Антон                                  І                   ФІМЛІ         Черепинський О.Д.  

Мисюра Юлія                                  ІІ                   СШ №17      Третяк Н.М.

Наненко Павло                               ІІ                   СШ №17      Третяк Н.М.  

Люта Анастасія                              ІІІ                 ФІМЛІ         Черепинський О.Д.

Рудич Галина                                ІІІ                 ФІМЛІ         Черепинський О.Д.  

Онищенко Ігор                              ІІІ                 гімназія №31 Бутар Т.Б.  

Солод Богдан                               ІІІ                 ФІМЛІ         Черепинський О.Д.    

9 клас  

Мельник Марат                               І                    ФІМЛІ         Корнієнко О.В.

Клочка Ростислав                          ІІ                   СШ №18      Бериш І.П.  

Полосухін Володимир                     ІІ                   ФІМЛІ         Корнієнко О.В.

Власова Вероніка                          ІІ                   гімназія №9 Богдан Л.Р.  

Лубко Світлана                             ІІ                   гімназія №31 Бутар Т.Б.

Яременчук Іван                               ІІІ                 ФІМЛІ         Корнієнко О.В.  

Лебьодкін Антон                           ІІІ                 гімназія №9 Богдан Л.Р.  

Фролов Сергій                              ІІІ                 ФІМЛІ         Барвінок Р.Л.  

Нестеренко Сергій                        ІІІ                 ЗОШ №4      Шаповал Г.В.  

Кононенко Олена                         ІІІ                 СШ №17      Молдован І.В.  

10 клас

Заболотний Дмитро                          І                    ФІМЛІ         Казьміна К.М.

Скринник Микола                           ІІ                   ЗОШ №19    Кубрушко А.Я.

Віхрова Єлізавета                          ІІІ                 гімназія №9 Годкевич Л. В.  

Іваха Андрій                                  ІІІ                 СШ №17      Котик Р.Ю.  

Буковський Олександр                  ІІІ                 ФІМЛІ         Казьмін В.А.  

Ластовецька Катерина                   ІІІ                 гімназія №31 Мосінзова Л.М.  

Оксамитний Юрій                            ІІІ                 ФІМЛІ         Казьмін В.А.  

11 клас

Косенков Артем                              І                    ФІМЛІ         Темченко М.В.  

Рассопова Анастасія                       І                    ФІМЛІ         Темченко М.В.  

Маліченко Андрій                           ІІ                   ФІМЛІ         Темченко М.В.

Усик Максим                                  ІІ                   ФІМЛІ         Темченко М.В.  

Слободяник Оксана                       ІІ                   ФІМЛІ         Темченко М.В.

Кондратьєв Оксандр                      ІІ                   ФІМЛІ         Темченко М.В.  

Гордійчук Максим                          ІІІ                 ФІМЛІ         Темченко М.В.

Кошова Наталія                             ІІІ                 ФІМЛІ         Темченко М.В.  

Демיяненко Олександр                  ІІІ                 ФІМЛІ         Темченко М.В.  

Байбуз Микола                             ІІІ                 СШ №17      Котик Р.Ю.  

Гурін Станіслав                             ІІІ                 гімназія №9 Волкова К.М.  

Урбанас Віктор                             ІІІ                 гімназія №9 Волкова К.М.  

Жолобіцький Віталій                     ІІІ                 СШ №17      Котик Р.Ю.  

Соколенко Віталіна                      ІІІ                 ЗОШ №12    Васюкова В. Д.

Категорія: Мої файли | Додав: AlexSHOP
Переглядів: 1422 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Copyright MyCorp © 2017
Безкоштовний хостинг uCoz