Каталог файлів
Меню сайту

Категорії розділу

Наше опитування
Яким браузером Ви корстуєтесь:
Всього відповідей: 872

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Пошук

Друзі сайту

Вітаю Вас, Гість · RSS 26.07.2017, 04:30

Головна » Файли » Мої файли

Переможці ІІ (міського) етапу Всеукраїнської олімпіади з української мови
08.12.2011, 10:45

7 клас                                                                                                       

Стрілецька Дарина                           І                ПМГ                            Третяк В.П.

Шуляківський Павло                       ІІ               гімназія №9                Мельниченко О.М.

Гриців Ірина                                      ІІ               гімназія №31              Снєт А.П., Луц Н.М.

Іщенко Катаріна                               ІІІ             ФІМЛІ                        Ткаченко С.М.

Герасик Владислава                        ІІІ             гімназія №31              Снєт А.П., Луц Н.М.

Куделін Олександр                           ІІІ             ЗОШ №6                     Туркович Т.І.

Ткаченко Світлана                           ІІІ             ЗОШ №15                   Тарасенко Ж..І., Шаповал  О.О

Мамаєва Олександра                      ІІІ             СШ №17                      Палій Л.І.

Талалаєвська Марія                         ІІІ             СШ №3                        Сатанівська І.В.

Смірнова Катерина                          ІІІ             ЗОШ №30                   Федорченко Т.М.

Деркач Максим                                ІІІ             СШ №33                      Максимчук Т.В.

8 клас                                                                                                       

Кравець Аліна                                   І                гімназія №9                Черненко Н.М.

Головко Оксана                                ІІ               "Берегиня"                Скрипай Л.М.

Козорог Поліна                                 ІІ               СШ №17                      Аршинова Л.П.

Черевишня Марія                            ІІІ             ПМГ                            Гафінова Л.В.

Іщенко Ірина                                     ІІІ             СШ №20                      Лис С.М., Сокур А.Л.

Шевченко Катерина                        ІІІ             ЗОШ №32                   Жила І.А.

Білик Марія                                        ІІІ             ЗОШ №21                   Литвин  Т.М.

Педан Анастасія                               ІІІ             ГПЛ                             Соломаха Н.І.

Онищук Аліна                                   ІІІ             ЗОШ №21                   Сіденко Л.А.

Дунаєва Ольга                                  ІІІ             ЗОШ №33                   Максимчук Т.В.

9 клас                                                                                                       

Дяченко Анастасія                          І                гімназія №9                Черненко Н.М.

Расулова  Оксана                             ІІ               гімназія №31              Білан Л.В.

Соломко Катерина                           ІІ               ЗОШ №21                   Яременко І.І.

Коваленко Дарина                           ІІ               "Берегиня"                Москальчук В.М.

Гапоненко Анна                              ІІ               "Берегиня"                Москальчук В.М.

Коваленко Юлія                                ІІІ             СШ №33                      Матюша Л.М.

Перехрест Яна                                  ІІІ             ГПЛ                             Калінчева Л.М.

Козловська Тетяна                           ІІІ             ЗОШ №15                   Яковчук  О.В.

Давиденко Дарיя                              ІІІ             ЗОШ №19                   Лункін Ю.М.

10 клас                                                                                                    

Коваленко Юлія                                І                гімназія №31              Демешко Т.В.

Вегера Анна                                      ІІ               ГПЛ                             Данильчук О.Ф.

Захаркевич Анастасія                     ІІ               ГПЛ                             Калінчева Л.М.

Чубенко Віта                                     ІІ               ЗОШ №10                   Линник А.М.

Сергієнко Дарина                            ІІ               ЗОШ №15                   Шепеленко В.Є.

Чернуха Анастасія                           ІІ               СШ №18                      Роєнко О.П.

Чорновіл Анастасія                         ІІ               ЗОШ №32                   Жила І.А.

Тодоренко Світлана                         ІІІ             Бізнес - коледж         Теличко В.С.

Томенко Катерина                           ІІІ             "Берегиня"                Москальчук В.М.

Костецька Валерія                            ІІІ             ЗОШ №26                   Хрякова Т.І.

Мазур Дмитро                                  ІІІ             СШ №17                      Палій Л.І.

Нечипоренко Олександра              ІІІ             СШ №18                      Роєнко О.П.

Яловенко Світлана                           ІІІ             гімназія №31              Присяжнюк В.П.

11 клас                                                                                                    

Осьмак Наталія                                 І                ГПЛ                             Соломаха Н.І.

Проценко Катерина                         ІІ               ФІМЛІ                        Асекрітова В.К.

Михалко Олександра                       ІІ               "Берегиня"                Скрипай Л.М.

Крамар Анастасія                            ІІІ             СШ №18                      Чернега Т.М.

Гребенчук Жанна                            ІІІ             гімназія №9                Голінько Ю.А.

Капустінська Яна                             ІІІ             ГПЛ                             Данильчук О.Ф.

Авдєєнко Злата                                 ІІІ             ПМГ                            Коритан Н.І.

Бондаренко Вікторія                        ІІІ             "Берегиня"                Скрипай Л.М.

Василевська Оксана                        ІІІ             СШ №20                      Вовкотруб Л.О.

Прозоря Ольга                                  ІІІ             ЗОШ №26                   Мартинова О.А.

Завгородня Алена                            ІІІ             ЗОШ №8                     Піменова О.В.

Зосенко Інеса                                    ІІІ             ЗОШ №32                 Грекало Т.Д.

Категорія: Мої файли | Додав: AlexSHOP
Переглядів: 1067 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Copyright MyCorp © 2017
Безкоштовний хостинг uCoz