Результати ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з математики - Мої файли - Каталог файлів - Черкаський міський методичний кабінет
Каталог файлів
Меню сайту

Категорії розділу

Наше опитування
Яким браузером Ви корстуєтесь:
Всього відповідей: 872

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Пошук

Друзі сайту

Вітаю Вас, Гість · RSS 03.12.2016, 11:36

Головна » Файли » Мої файли

Результати ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з математики
06.12.2013, 15:39

9 клас

 

1 місце – Москаленко Світлана Олексіївна – СШ №17

                 Карлов Євгеній Олександрович – ФІМЛІ

                 Коваленко Юрій Олександрович – СШ №17

                 Парій Данило Романович – ФІМЛІ

2 місце – Мокрий Андрій Вікторович – ФІМЛІ

                Чан Фіонг Ань  – ФІМЛІ

                 Борзяк Андрій Володимирович – ФІМЛІ

                 Месеча Сергій Андрійович – гімназія №9

3 місце – Гаврилюк Владислав Андрійович – СШ №17

                 Пономаренко Богдан Андрійович – СШ №17

                Антоневич Марина Миколаївна – ФІМЛІ

                Остапюк Володимир Вікторович – СШ №17

                Загоруйко Олександра Сергіївна – гімназія №31

 

8 клас

 

1 місце – Братцев Антон Андрійович – ФІМЛІ

                Рейдало Владислав Анатолійович – ФІМЛІ

                Вішталь Данило Владиславович – ФІМЛІ

2 місце – Ісаєнко Євгеній Олександрович – ФІМЛІ

                Рачек Владислав Олександрович – СШ №17

3 місце – Ціон Михайло Владиславович – ФІМЛІ 

                Біленький Павло Сергійович – СШ №17

                Бринько Анастасія Сергіївна – ЗОШ №4

                Попович Вікторія Сергіївна – ГПЛ

                Томіло Артем Володимирович – ФІМЛІ

                Мелекесцева Аліса Андріївна – ФІМЛІ

                Ільченко Дмитро Юрійович – колегіум "Берегиня"            

 

7 клас

 

1 місце – Третяк Юлія Андріївна – СШ №17

                Коломієць Анна Олегівна – СШ №17

                Аріткулова Юлія Равілівна – колегіум "Берегиня"

2 місце – Моісеєнко Катерина Дмитрівна – ФіМЛІ

                Карпенко Маргарита Ігорівна – СШ №17

3 місце – Лобинцев Андрій Олександрович – гімназія №31

                Рашко Ольга Анатоліївна – ЗОШ №26

                Кузьменко Олександра Євгенівна – Зош №34

                Фещенко Богдан Станіславович – ЗОШ №19

                Кобець Артем Андрійович – ЗОШ №12

                Плічко Юлія Ігорівна – гімназія № 31

                Тесля Роман Русланович – СШ №18                

                Куліш Євгеній Андрійович – гімназія №9

                Кирдода Діана Ігорівна – ЗОШ №4

                Ільїн Денис Юрійович – ЗОШ №5

 

6 клас

 

1 місце – Герасименко Катерина Валеріївна – ЗОШ №5

2 місце – Симоненко Максим Олегович – СШ №28

                Риба Богдана Олександрівна – гімназія №31

                Петріченко Оксана Віталіївна – ЗОШ №8

                Літус Аліна Станіславівна – гімназія №9

                Гапонюк Олексій Валерійович – ЗОШ №19

3 місце –  Ковба Катерина Сергіївна – ЗОШ №4

                Романенко Володимир Володимирович – ЗОШ №22

                Фролова Ірина Сергіївна – гімназія №31

                Мурзін Іван Валерійович – СШ №13

                Березенко Максим Олександрович – ЗОШ №10

                Денисова Євгенія – ЗОШ №2

                Рудь Ігор Сергійович – ЗОШ №24

                Куліков Владислав Валерійович – ЗОШ "Софія"

                Білошиста Єлісовєта Георгіївна – ЗОШ №30

                Мигаль Софія Олександрівна – ЗОШ №30

 

 

              

              

 

Категорія: Мої файли | Додав: AlexSHOP
Переглядів: 1080 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 3.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Copyright MyCorp © 2016
Безкоштовний хостинг uCoz