Каталог файлів
Меню сайту

Категорії розділу

Наше опитування
Яким браузером Ви корстуєтесь:
Всього відповідей: 873

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Пошук

Друзі сайту

Вітаю Вас, Гість · RSS 22.09.2017, 19:13

Головна » Файли » Мої файли

Результати ІІ (міського) етапу Міжнародного конкурсу ім. Петра Яцика
28.11.2011, 10:46

5 клас

Толстюк Діана                       І         "Берегиня"           Фещенко О.В.

Сухомудренко Анжеліка    ІІ         ЗОШ№15            Шепеленко В.Є.

Аксьонова Мирослава         ІІ         ЗОШ№11            Керносенко А.І.

Прокопчук Богдана              ІІ        СШ№17               Петрова А.В.

Фещенко Богдан                  ІІІ       ЗОШ№19             Скринник О.М.

Гаращенко Анна            ІІІ     гімназія №9          Мельниченко О.М.

Грищенко Алевтинас      ІІІ      СШ№18                Литвиненко Л.М.

Метелега Діана                   ІІІ         СШ№20                 Вовкотруб Л.О.

6 клас

Бережна Дарина                 І      гімназія №9            Черненко Н.М.

Перебинос Анна           ІІ         ЗОШ№5               Овсюк В.М.

Васильєва Єлизавета         ІІ         ЗОШ№30              Бражник Л.М.

Бринько Анастасія             ІІІ         ЗОШ№4               Головко Т.П.

Поліщук Наталія           ІІІ          ЗОШ№15             Желєзняк Н.П.

Сіпко Ірина                        ІІІ        гімназія №31          Присяжнюк В.П.

Ціон Михайло             ІІІ        СШ№33                 Василик З.І.

Шепета Анастасія          ІІІ        СШ№13                  Гордієнко Л.В.

Симоненко Наталія          ІІІ        "Берегиня"               Товстоп’ят О.В.

Карбушева Валерія           ІІІ        ЗОШ №12               Лункіна Л.Ю.

7 клас

Іщенко Катаріна                І         ФІМЛІ                    Ткаченко С.М.

Зобенько Ірина                 ІІ        ЗОШ№7                  Рожко Л.А.

Безвершенко Ліза             ІІ        СШ№18                   Архипова В.П.

Талалаєвська Марія         ІІ        СШ№3                     Сатанівська І.В.

Проценко Олександр     ІІІ        гімназія №31            Демешко Т.В.

Кулик Карина                ІІІ        СШ№28                    Переверзєва Л.П.

Варданян Амалія           ІІІ        ЗОШ№22                  Ярмоленко О.В.

8 клас

Білик Марія                    І          ЗОШ№21                  Литвин Т.М.

Слєсарєва Юлія            ІІ         ЗОШ№4                     Поїзник В.П.

Радоха Ольга                ІІ         ЗОШ№32                   Жила І.А.

Тарануха Вікторія         ІІ         ГПЛ                            Соломаха Н.І.

Кравець Аліна             ІІІ        гімназія №9                 Черненко Н.М.

Случинська Валерія    ІІІ        ПМГ                             Васіцька С.К.

Сивачук Вікторія         ІІІ        СШ№3                         Сатанівська І.В.

9 клас

Расулова Оксана          І         гімназія №31                  Білан Л.В.

Тітаренко Глафіра        ІІ        ЗОШ№32                       Тимошенко В.І.

Дяченко Анастасія       ІІ     гімназія №9                    Черненко Н.М.

Баранько Катерина     ІІІ      «Берегиня»                     Фещенко О.В.

Давиденко Дарія         ІІІ      ЗОШ№19                        Скринник О.М.

Чечель Анастасія        ІІІ       СШ№20                          Миколенко Т.О.

Перехрест Яна            ІІІ    ГПЛ                                 Калінчева Л.М.

Козловська Тетяна     ІІІ     ЗОШ№15                        Яковчук О.В.

10 клас

Вегера Анна                         І       ГПЛ                           Данильчук О.Ф.

Шестопалова Ірина             ІІ      СШ№17                     Корчова В.О.

Чубенок Віта                        ІІ      ЗОШ№10                    Линник А.М.

Коваленко Олександра       ІІ     ПМГ                            Васіцька С.К.

Томенко Катерина            ІІ     «Берегиня»                   Москальчук В.М.

Чорновіл Анастасія         ІІІ   ЗОШ№32                     Жила І.А.

Нечипоренко Олександра  ІІІ   СШ№18                       Роєнко О.П.

Третяк Валерія               ІІІ   гімназія №31               Демешко Т.В.

11 клас

Авдєєнко Злата                     І       ПМГ                            Коритан Н.І.

Бондаренко Вікторія             ІІ     "Берегиня"                   Скрипай Л.М.

Василевська Оксана             ІІ     СШ№20                        Вовкотруб Л.О.

Прозоря Ольга                      ІІ     ЗОШ№26                      Мартинова О.А.

Крамар Анастасія                 ІІ    СШ№18                         Чернега Т.М.

Осьмак Наталія                    ІІІ    ГПЛ                               Соломаха Н.І.

Кошова Наталія                   ІІІ    ФІМЛІ                           Асекрітова В.К.

Дзігора Юлія                        ІІІ    ЗОШ№29                      Потеляхіна В.І.

Категорія: Мої файли | Додав: AlexSHOP
Переглядів: 1183 | Завантажень: 0 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
1  
Підкажіть будь-ласка, як дізнатися про результати 2-го етапу конкурсу з української мови Петра Яцика 3-го класу?

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Copyright MyCorp © 2017
Безкоштовний хостинг uCoz