17 березня 2012 року на базі гімназії №9 відбувся ІІ етап міського конкурсу юного математика - 19 Березня 2012 - Черкаський міський методичний кабінет
Меню сайту

Наше опитування
Яким браузером Ви корстуєтесь:
Всього відповідей: 872

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Пошук

Календар
«  Березень 2012  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Архів записів

Друзі сайту

Вітаю Вас, Гість · RSS 25.03.2017, 09:43

Головна » 2012 » Березень » 19 » 17 березня 2012 року на базі гімназії №9 відбувся ІІ етап міського конкурсу юного математика
19:06
17 березня 2012 року на базі гімназії №9 відбувся ІІ етап міського конкурсу юного математика

17 березня 2012 року на базі Черкаської гімназії №9 відбувся міський етап конкурсу юного математика серед учнів 3 – 5-х класів.

Вітаємо переможців 3 - 4-х класів!!!

 

І місце – Гладкого  Богдана, учня 3 класу Першої міської гімназії

Степанця Сергія, учня 3 класу Черкаського колегіуму «Берегиня»

Казновського Євгена, учня 4 класу Черкаської спеціалізованої школи №3

 

ІІ місце – Литвинова Олександра, учня 3 класу Черкаської гімназії №9

Павлик Ганну, ученицю 3 класу Черкаської загальноосвітньої школи №11

Пожарову Мілену, ученицю 4 класу  Першої міської гімназії

Мурзіна Івана, учня 4 класу Черкаської спеціалізованої школи №13

Олійник Яну, ученицю 4 класу Черкаського колегіуму «Берегиня»  

 

ІІІ місце – Ковалевського Валерія, учня 3 класу Черкаської санаторної школи

Липовець Марію, ученицю 3 класу  Черкаської спеціалізованої школи №18

Озірного Дениса, учня 3 класу Черкаської спеціалізованої школи №20

Лобкову Аллу, ученицю 4 класу Черкаської загальноосвітньої школи №12

Хроненко Дарю, ученицю 4 класу Черкаської спеціалізованої школи №17

    Симоненка Максима, учня 4 класу Черкаської спеціалізованої школи №28

 

Відзначаємо роботи:

 3 клас           Овсієнка Максима (ЗОШ №4),

Кривка Андрія (ЗОШ №15),

Чернявської Анастасії (ЗОШ №21),

Красовська Анастасія (СШ №33),

Анікіна Івана (гімназія №31),

 

4 клас           Кошової Ольги (ЗОШ №7),

Щіпця Артема (гімназія №9),

Єфімова Дмитра (ЗОШ №10),

Веретільника Віталія (сан.шк),

Ігнатенко Максима (ЗОШ №29),

Буші Інни (НВК №34).

 

Бажаємо подальших успіхів!!!

 

Переглядів: 433 | Додав: AlexSHOP | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Copyright MyCorp © 2017
Безкоштовний хостинг uCoz