Каталог статей
Меню сайту

Категорії розділу

Наше опитування
Яким браузером Ви корстуєтесь:
Всього відповідей: 881

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Пошук

Друзі сайту

Вітаю Вас, Гість · RSS 26.04.2024, 02:53

Головна » Статті » Мої статті

Періодичні видання, які передплачує бібліотека методичного кабінету (частина І)

«Інформаційний збірник Міністерства освіти і науки України» надійне джерело офіційної інформації для освітян України. Саме тут публікуються урядові постанови, накази та нормативно-інформаційні документи з галузі освіти, накази і рішення колегії Міністерства освіти і науки України, методично - інструктивні листи тощо.

  «Коментар до Інформаційного збірника МОН України» покликаний налагодити зв’язок і розуміння між Міністерством освіти і науки України та широкою педагогічною громадськістю країни. Тому в кожному його номері — докладні коментарі до важливих міністерських документів, інтерв’ю з провідними співробітниками МОН України, Академії педагогічних наук, Центрального комітету профспілки працівників освіти і науки про шляхи розвитку освіти в Україні, фахові консультації, бліц - опитування, анкетування.

Газета «Освіта України» - джерело необхідної ексклюзивної інформації для середньої та вищої школи, батьківської громадськості, учнівської та студентської молоді.

Журнал «Вісник тестування і моніторингу в освіти» -  єдине в Україні спеціалізоване видання з актуальних проблем зовнішнього незалежного оцінювання і моніторингу якості освіти.

«Практика управління закладом освіти» — перший в Україні журнал адміністративно-господарського спрямування для керівників загальноосвітніх шкіл, гімназій, дошкільних навчальних закладів. Адміністративно-господарська, управлінська, фінансова діяльність — готові рішення на 104 сторінках щомісяця. А також нові нормативні документи, консультації кваліфікованих фахівців різних профілів та зразки локальних документів. Усі матеріали добираються з урахуванням річної циклограми діяльності навчального закладу

«Практика управління дошкільним закладом» — журнал для ЗАВІДУВАЧА дитячого садка. Щомісяця на сторінках журналу: адміністративно-господарська діяльність, готові рішення з питань управління, фінансування, діловодства та кадрової роботи, оплата праці; надбавки і доплати, нові нормативні документи з коментарями розробників, безпека ДНЗ, рекомендації щодо організації харчування та оснащення закладу

«Вихователь-методист дошкільного закладу» — це  видання, призначене для реальної допомоги керівникам, вихователям дошкільних закладів і, насамперед, вихователям-методистам, які безпосередньо організовують і контролюють навчально-виховний процес у ДНЗ. У журналі ви знайдете конкретні рекомендації щодо організації роботи методичних кабінетів, зразки оформлення документації, розробки з планування та контролю роботи вихователів-спеціалістів.

Журнал «Дошкільний навчальний заклад» - незмінне видання для керівників, вихователів, вихователів – методистів.  Журнал містить рекомендації як організувати роботу в дошкільному закладі, поради та розробки занять та багато іншого.

«Дошкільне виховання» - журнал для педагогів та батьків. Оригінальні зразки найбільш ефективних форм роботи з дітьми, впровадження компетентнісної парадигми освіти, охоплення всіх сфер життєдіяльності та ліній розвитку дитини.

Журнал «Дошкілля»  - журнал для люблячих батьків,педагогів, психологів. Описи ефективних педагогічних технологій, цікаві знахідки практиків, новітні форми роботи з родиною.

Журнал «Початкова освіта» - науково-методичний журнал містить директивні матеріали Міністерства освіти і науки України, передові педагогічні технології, методичні поради до навчально-виховного процесу в початкових класах, передовий досвід кращих учителів.

Журнал «Відкритий урок: розробки, технології, досвід» — найкращий український освітянський часопис. Сучасне, актуальне, неформатне видання для всіх категорій педагогічних працівників із перлинами творчого доробку вчителів України та зарубіжжя.

Журнал «Підручник для директора» - єдиний український посібник управлінської компетентності: проблеми підвищення професійної майстерності директорського корпусу сучасного освітнього закладу. Система спецкурсів журналу складає повний цикл педагогічного менеджменту

Журнал «Директор школи. Україна» - суспільно – освітянський часопис для керівників школи висвітлює актуальні проблеми освіти України: авторитетний аналіз сучасного стану, неформатна полеміка з нагальних проблем управління та організації навчального процесу відкритий огляд сучасних педагогічних видань.

Журнал «Українська мова й література в середніх школах, гімназіях, ліцеях та колегіумах» налічує близько 200 сторінок методики, популярно написаних наукових статей та культурологічних досліджень, відповідей на запитання, що хвилюють та цікавлять інтелігентну  людину на межі сторіч. Гасло тих, хто працює над журналом, – створювати елітне видання європейського рівня для кожного вчителя-словесника.

Журнал «Всесвітня література в середніх навчальних закладах України» широко висвітлює досвід упровадження в освітянську практику новітніх педагогічних технологій, зокрема особистісно орієнтованої методики, викладання літератури як мистецтва слова на глибокій літературознавчій основі.

Головна мета журналу «Іноземні мови в навчальних закладах», допомогти нашому суспільству під час переходу на прийняте в усьому світі багатомовне функціонування, роз’яснити необхідність цього кроку та його філософське підґрунтя, принцип та вимоги світових підходів до вивчення іноземних мов, основні положення нових програм, сутність комунікативного методу. Кредо цього видання у журналі друкуються матеріали англійською, німецькою, французькою, іспанською.

Журнал «Русская словесность в школах Украины» є творчо-методичною лабораторією, де розробляються основи нових підходів до викладання курсу російської мови в школах і з українською, і з російською мовами навчання, інтегрованого курсу «Література». У цьому процесі він відіграє не лише інформаційну, а й організуючу роль.

Журнал «Історія в школах України» - своєрідний науково-методичний центр, що формує нові методи та технології викладання історії та інших предметів суспільного циклу (правознавство, етика, тощо) в навчальних закладах України. Постійно оновлюючи та вдосконалюючи рубрики, видання прагне якнайповніше висвітлювати суспільно-гуманітарні питання – від найсучасніших наукових досягнень до особливостей практичного педагогічного досвіду.

Журнал «Географія та основи економіки в школі» – постійно розвиваючись і удосконалюючись, залишається експериментальним майданчиком для розв’язування проблем теорії і практики викладання предметів природничого циклу. 


Категорія: Мої статті | Додав: AlexSHOP (28.09.2010)
Переглядів: 4018 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
1 vika  
0
перегляд журналу "дошкільний навчальний заклад"

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Copyright MyCorp © 2024
Безкоштовний хостинг uCoz